VLASY OD PETRY

Česká Republika –

Jmenuji se Petra a společně se svým manželem jsme zakladatelé značky Institut Vlasy od Petry.

PRODEJNA

HISTORIE

Po dokončení svého tříletého kadeřnického studia, které bylo velmi neúspěšné a bylo mi doporučováno se práci nikdy nevěnovat, jsem pobrala veškerou svou dostupnou kreativitu, odhodlání a přihlásila jsem se na prestižní Hair Academy-startovací akademii s uznávaným titulem, které hledá nové kadeřnické talenty. Tuto pro mě zásadní životní etapu jsem ukončila úspěšně s hodnocením: platinová certifikace. Ihned po absolvování jsem se začala věnovat nejen práci pro známou značku,

ale i focení pro česká média, přehlídky tuzemských návrhářů, natáčení série pro Českou televizi. V roce 2005 jsem se začala intenzivně věnovat psychologii vztahu kadeřník- klient, kterou jsem všude postrádala. Následně jsem se stala odborným školitelem v této oblasti a pomáhala kadeřníkům toto krásné řemeslo povýšit na novou úroveň především v oblasti komunikace.

SOUČASNOST

V této krásné a úspěšné době nás můžete najít na pražských Vysočanech v institutu Vlasy od Petry – salone esclusivo BES. Náš tým tvoří 6 zaměstnanců. Naše podnikatelská strategie je zcela nekompromisní. Pokud k nám nastoupí kadeřník a má dlouhá léta praxe, tak i přesto nastupuje na asistenční pozici. Každému chci dát ze sebe maximum a v této intenzivní spolupráci vznikly naše komplexní kadeřnické osobnosti.

Na svůj tým jsem mimořádně pyšná. Náš institut je vyhledávaný klientelou z celé České republiky, ale pravidelně k nám dojíždí klientky z Anglie, Německa, Nizozemska, Švýcarska, ale pro naši blond si jedna klientka létá až ze Sydney. «Blond» je naše velká doména a denně se o této královské kategorii dozvídáme něco nového. K tomuto všemu nám každý den pomáhá právě BES.

BUDOUCNOST

Jak by mě vypadat vývoj naší značky? Naši filozofii vystihuje jediné slovo: kompletnost. Začíná podáním ruky,pokračuje dokonalou konzultací, perfektním servisem, krásným prostředím a přátelskou atmosférou. Velice intenzivně pracujeme na zdokonalování se, neustále vyhledáváme nedostatky , které ihned společnou silou napravujeme. Vize je pevně dána již dlouhou dobu a tou je mezinárodní přesah. Po dlouhých letech přímé kadeřnické práce, chci svůj tým aktivně zapojovat do vlasových show a focení, především z důvodu obrovské osobností motivace při těchto aktivitách. Prozatím v počátcích je můj dlouze připravovaný projekt nadačního fondu pro mladé budoucí kadeřníky, kteří nemají zázemí pro realizaci svého vzdělání. Svou práci i nadále chceme vykonávat jako doposud-tedy s tou největší pokorou a nadšením. Jsme velice pyšní, že můžeme spolupracovat s takto významnou značkou. Ta nám umožňuje abychom klientkám mohli pokládat otázku která je zároveň naším mottem: «Slyšíte náš tlukot kadeřnického srdce»?