Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION je nová barevná řada, která umožňuje stylistovi kadeřníkovi rozjasnit, zvýraznit, zesílit, tónovat, neutralizovat, oživit a vytvořit nádhernou kosmetickou barvu. Kromě toho restrukturalizuje, vyživuje a změkčuje vlasy, čímž je činí zdravějšími a krásnějšími. Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION inovativně hledí do budoucnosti a je zcela bez silikonů, parabenů a parafinů. Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION poskytuje kadeřníkovi možnost proměnit se v interpreta barev, který s absolutní bezpečností a jednoduchostí zdobí a personalizuje různé barevné odstíny a barvy. Všechna složení této řady byla obohacena o rostlinné složky, jako je arganový, rýžový, sójový a slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E.

Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION je nová barevná řada, která umožňuje stylistovi kadeřníkovi rozjasnit, zvýraznit, zesílit, tónovat, neutralizovat, oživit a vytvořit nádhernou kosmetickou barvu. Kromě toho restrukturalizuje, vyživuje a změkčuje vlasy, čímž je činí zdravějšími a krásnějšími. Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION inovativně hledí do budoucnosti a je zcela bez silikonů, parabenů a parafinů. Šampon & Maska BES COLOR REFLECTION poskytuje kadeřníkovi možnost proměnit se v interpreta barev, který s absolutní bezpečností a jednoduchostí zdobí a personalizuje různé barevné odstíny a barvy. Všechna složení této řady byla obohacena o rostlinné složky, jako je arganový, rýžový, sójový a slunečnicový olej, olivové máslo a vitamín E.

ŠAMPON

Speciální šampon pro šedivé, bílé, zesvětlené a odbarvené vlasy. Neutralizuje a eliminuje žluté, zlaté, intenzivní žluté a žlutooranžové reflexy, ke kterým dochází v důsledku zesvětlování a odbarvování. Oživuje nádheru šedivých a bílých vlasů a eliminuje žlutý efekt způsobený smogem a znečištěním světlých vlasů. Jeho rychlý účinek, který působí proti žluté barvě, umožňuje připravit základ pro platinové a ultra platinové efekty. Jestliže je aplikován na ultra světlé základy porézních vlasů, může zanechat modrofialové efekty.

• Doba působení 3 minuty: neutralizuje a poskytuje přirozený chladný efekt.
• Doba působení 5 minut: neutralizuje a poskytuje reflexy ledu.
• Doba působení víc než 5 minut: neutralizuje a zanechává modravé reflexy.

Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASCA

Speciální výživná maska s neutralizačním a kompenzačním účinkem. Působení modrofialového pigmentu neutralizuje žluté a žlutooranžové reflexy, ke kterým dochází po odbarvovacích procesech, což umožňuje dosáhnout chladnějších blond barev a neutrálnějších ledových zesvětlení.
Neutralizační účinek masky je intenzivnější než šampon. Je vynikající pro vylepšení a zvýraznění odstínů a k získání neutrálních a ultra platinových blond barev.
Při použití na zlatých a intenzivně žlutých základech se dosahuje přirozených, studených výsledků. Na žlutých základech jsou získány velmi studené reflexy. Na světle a velmi světle žlutých základech se získávají reflexy popela igloo. Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. OBNOVUJE pH VLASŮ PO JEJICH ÚPRAVĚ ODBARVOVÁNÍM

SAMPON + MASCA

Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou, umožňuje efektivněji eliminovat nežádoucí reflexy základů, které mají žlutooranžové pigmenty s teplou tendencí a napomáhá až k dosažení maximální neutralizace na základech se zlatými, intenzivně žlutými a žlutými pigmenty.
S ohledem na velmi rychlou neutralizační sílu se doporučuje vizuálně zkontrolovat působení produktu. V případě velmi citlivých a porézních vlasů, je vhodné šampon COOL-IT zředit vodou nebo použít ve směsi se šamponem ARCTIC GREY.

ŠAMPON

Speciální šampon pro studené blond, šedivé a bílé vlasy. Neutralizuje intenzivní žluté a světle žluté reflexy po barvení, odbarvování a zesvětlování, aniž by zanechal nežádoucí efekty. Připravuje vlasy na barevně studené tónování. Eliminuje žlutou barvu ze šedivých a bílých vlasů, nezanechává skvrny a žádné zbytky.
Na platinové a ultra platinové úrovni má sklon k ochlazení barvy a zanechává přirozený popelavý reflex. Na úrovni 8, 9 a 10:

• 2-3 minuty: neutralizuje a zanechává rovnoměrnou, průměrnou, přirozenou a studenou blond (neutralizační účinek se zvyšuje s ohledem na počáteční tón)
• 5 minut nebo více: neutralizuje intenzivněji, ale přirozeně, eliminuje žluté reflexy.

Může být použit na barvené i odbarvené vlasy. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými

MASKA

Speciální maska s pigmentem, dodává reflexní efekt a má neutralizační a výživný účinek. Neutralizuje žlutý reflex a vytváří efekt ledových perel na platinových blonďatých základech, na ultrasvětlých odbarvených vlasech a na bílých a šedivých vlasech.
Neutralizační účinek je výraznější. Ve spojení s ostatními barevnými nuancemi budou mít blond nebo odbarvené vlasy kovové nebo pastelové efekty.
Na světlých základech s intenzivním žlutým nebo zlatým pigmentem se v závislosti na době působení získá přirozený studený nebo popelavý reflex.
Na světlých základech se světle žlutým pigmentem se v závislosti na době působení získá přirozený popelavý a velmi popelavý barevný reflex.
Na světlých základech se značně světle žlutým pigmentem se v závislosti na době působení získají reflexy popelavě studené nebo šedivé.
Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA

Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou, umožňuje získat silnější, hlubší a intenzivnější neutralizační účinek. Vynikající řešení pro pastelování vlasů nebo oživení tónu a reflexu barvy. Míchat s ostatními nuancemi k získání kovových a multichromatických efektů. Ve směsi s jinými barevnými nuancemi barvu ochlazuje beze změny tónu.

ŠAMPON

Speciální šampon pro zesílení a rozzáření reflexů hnědých vlasů. Zvýrazňuje všechny odstíny hnědé barvy, od hnědých základů po tmavě blond. Na úrovni 3, 4 a 5 zvyšuje lesk hnědých reflexů. Na úrovni 6, 7 zesiluje, podtrhuje a vylepšuje všechny čokoládové, kaštanové, oříškové, kávové a tabákové reflexy.
Na úrovni 8, 9 a 10:

• 2-3 minuty: neutralizuje teplé reflexy a umožňuje získat perleťově béžovou, studenou přirozenou barvu nebo perleťově duhovou (neutralizační účinek se zvyšuje s ohledem na počáteční tón).
• 5 minut nebo více: získá se hnědá tabáková blond s neutrální nebo teplou expresí, v závislosti na výchozím barevném základu.

Může být použit jak na přírodní, tak na barvené nebo odbarvené vlasy. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASKA

Maska s pigmentem má reflexní efekt a výživný účinek. Zvýrazňuje různé hnědé odstíny, teplé i studené a dodává barvě vitalitu a lesk. Je vhodná na jakýkoli základní tón přírodních nebo barvených vlasů od úrovně 3 do úrovně 7. Na tmavých základech se získají vzácné reflexy výraznějších a brilantnějších kaštanových barev. Na středně světlých a středně tmavých základech jsou dosahovány teplé hnědé reflexy různé intenzity v závislosti na času působení. Blond nebo odbarvené vlasy barví čokoládovou, kaštanovou nebo oříškovou barvou v závislosti na čase působení a stávající pigmentaci.Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA
Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou na světlých základech má kompenzační a repigmentační účinek.
K dosažení méně teplé barevné exprese se doporučuje smíchat HOT CHOCOLATE s ARCTIC GREY.
Vynikající výsledky jsou dosaženy smícháním HOT CHOCOLATE s jinými barvami k vytvoření multichromatických efektů.

ŠAMPON

Speciální šampon s reflexním a neutralizačním účinkem. Intenzivně neutralizuje žluté a zlaté reflexy a napomáhá získat šedé odlesky s různou intenzitou. Zintenzivňuje a zvyšuje lesk fialových reflexů. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými. Na úrovni 3, 4 a 5 poskytuje lesk reflexům irisee a indigo. Na úrovni 6, 7 a 8 zesiluje, podtrhuje a vylepšuje všechny fialové, irisee a indigo reflexy. Na úrovni 9 a 10:

• 2-3 minuty: neutralizuje žlutě zbarvené reflexy a dodává perleťově šedou popelavou barvu.
• 5 minut nebo více: se získá intenzivní popelavě šedá se sklonem k fialové.

Může být použit na barvené i odbarvené vlasy. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASKA

Speciální barevná maska s výživným a reflexním účinkem. Zintenzivňuje, zvyšuje a vylepšuje všechny fialové, indigové a irisee reflexy, prodlužuje jejich trvání a dodává více lesku. Na středně tmavých základech zvyšuje lesk a živost trendových odstínů fialové, červenofialové, indigo a irisee. Na středně světlých základech je výsledek zřetelnější, rozsvítí a zesílí všechny fialové reflexy vlasů. Barví různou intenzitou fialově levandulovou barvou vlasy blond nebo odbarvené vlasy v závislosti na čase působení. Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA
Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou, umožňuje provést vlasovou úpravu repigmentací, která poskytuje dosažení výsledků s vyšší intenzitou chromatičnosti, zejména na světlých základech nebo na nereceptivních vlasech. K dosažení pastelových a kovových efektů, je nutno smíchat VIOLET RAYS s ARCTIC GREY.

ŠAMPON

Barevný šampon ideální pro podtržení, zesílení a vytvoření růžových, purpurových a irisee reflexů. Perfektní pro oživení a prodloužení životnosti kosmetické módní barvy s fialovými, růžovými a irisee odstíny. Od úrovně 5 zvyšuje brilantnost barvy s fialovými reflexy, zesiluje a vylepšuje růžové odstíny a irisee odlesky s různou intenzitou, v závislosti na výchozí úrovni základu a typu vlasů. Barví na růžovo blond vlasy odbarvené, barvené nebo přírodní blond vlasy úrovně 8, 9 a 10 s různou intenzitou a v závislosti na čase působení a počáteční úrovni tónu základu vlasů. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASKA

Speciální maska s pigmentem a reflexním a výživným účinkem. Zintenzivňuje, vylepšuje a podtrhává barvy od červenofialové přes purpurovou až po jemnější výrazy růžové. Perfektní pro obnovení vitality a lesku matných kovových růžových. Zvyšuje záři a lesk všech středně tmavých barev, které obsahují růžové, purpurové a irisee reflexy. Zesiluje, zintenzivňuje a zvýrazňuje irisee, fialové a růžové reflexy vlasů úrovně 6, 7 a 8, s proměnlivými výsledky a v závislosti na vlasech a na času působení. Barví jasnou růžovou nebo fuchsiovou barvou všechny tóny blond úrovně 8, 9 a 10, různou intenzitou a v závislosti na výchozí úrovni, na stavu vlasů a na čase působení. Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA

Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou umožňuje získat zářivější barvy, reflexy jasnější a energičtější a umožňuje dodat barvě větší intenzitu a delší životnost. K získání pastelových a kovových efektů je nutno smíchat PURPLE GAME s ARCTIC GREY.

ŠAMPON

Speciální šampon s oranžovou barvou a s reflexním a oživujícím účinkem. Podtrhuje a zesiluje zlaté a měděné reflexy. Dodává jas zlatavým a kaštanovým vlasům beze změny tónu základu. Na úrovni 5 a 6 zvyšuje brilantnost a živost teplých zlatých a měděných reflexů. Na úrovni 7 a 8 zesiluje zlaté a měděné reflexy a zvyšuje jejich percepci. Na úrovni 9 a 10 činí jakékoliv reflexy teplejšími, přeměňuje přirozenou barvu na zlatou a zesiluje zlaté a kaštanové reflexy. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASKA

Speciální pigmentová maska s reflexními a výživnými účinky. Perfektní pro zvýraznění a zkrášlení všech barevných expresí od oranžově červené po měděně zlatou. Může být aplikována na přírodní nebo barvené vlasy. Na úrovni 4 a 5 rozjasňuje tón a reflex. Na úrovních 6, 7 a 8 zesiluje a vylepšuje měděné a zlaté reflexy s proměnlivým výsledkem v závislosti na čase působení a počáteční úrovni barvy vlasů. Blond nebo odbarvené vlasy barví na oranžovou, na měděnou a žlutooranžovou barvu s různými výsledky, na základě výchozí úrovně barvy vlasů, na jejich pórovitosti a na čase působení.
Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA
Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou zesiluje konečný efekt zvýšením živosti a lesku reflexů, zlepšením percepce a jasu barvy.

ŠAMPON

Šampon je perfektní ke zvýraznění intenzivní a zářivě červené barvy bez jakéhokoli omezení. Ideální pro oživení nádhery kosmetické barvy od teplého měděného červeného tónu, po tmavší mahagonovou červenou. Chrání kosmetickou červenou barvu a prodlužuje její trvání. Na úrovni 4 a 5 zvyšuje třpyt a jas červených a mahagonových reflexů. Na úrovni 6, 7 a 8 zesiluje a vylepšuje reflexy, které representují červenou barvu ve všech jejích odstínech. Na úrovni 9 a 10 barví vlasy růžově červenou barvou s různou intenzitou a s výsledky v závislosti na počátečním tónu, barvě, typu vlasů a času působení. Vlasy jemně myje a zanechává je hebkými a sametovými.

MASKA

Speciální pigmentová maska s reflexními a výživnými účinky. Umožňuje vylepšit tón a reflex všech barevných expresí od červeně mahagonové po červeně měděnou. Rozjasňuje barvu vlasů a zvyšuje její percepci, díky čemuž je barva intenzivnější, výraznější a má delší životnost. Barví na ohnivě červenou blond nebo odbarvené vlasy. Na úrovni 4 a 5 rozjasňuje tón a reflex. Na úrovni 6 a 7 zintenzivňuje, zesiluje a vylepšuje všechny reflexy a ladí je do červené exprese s proměnlivým výsledkem a v závislosti na času působení, na typu vlasů, na barvě a na počáteční barevné úrovni. Barví na červenou blond nebo odbarvené vlasy od úrovně 8 do úrovně 10 s různými výsledky a s intenzitou na základě kosmetické barvy, na počáteční barevné úrovni, na pórovitosti vlasů a na čase působení. Vyživuje a obohacuje vlasové vlákno, které je pak měkčí a hedvábnější. Obnovuje pH vlasů a snižuje jejich pórovitost.

ŠAMPON + MASKA
Kombinovaný účinek šamponu společně s maskou zesiluje konečný efekt zvýšením živosti a lesku reflexů, zlepšením percepce a jasu barvy.

PRO NEUTRALIZACI NEBO TÓNOVÁNÍ PO ODBARVOVACÍM PROCESU.
PRO NEUTRALIZACI NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ.
PRO TÓNOVÁNÍ ZESVĚTLENÍ, KONTRASTY A DÍLČÍ EFEKTY.

Krok 1:Dle požadovaného výsledku a počátečního stavu vlasů vyberte správný neutralizační šampon BES Color Reflection Shampoo. Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

Krok 2: Pro intenzivnější neutralizaci: použijte BES Color Reflection Mask Arctic Grey k získání popelavých reflexů nebo BES Color Reflection Mask Cool-it, k získání studených platinových reflexů.

K OŽIVENÍ, UDRŽOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ ŽIVOTNOSTI BARVY.
K ZABLOKOVÁNÍ BARVY VE VLASECH PO BARVENÍ.
K VYVÁŽENÍ BARVY (REPIGMENTACE NEBO PREPIGMENTACE).
K ZINTENZIVNĚNÍ A POSÍLENÍ REFLEXŮ.
K ZACHOVÁNÍ TÓNU A REFLEXU BARVY.

Krok 1:Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

Krok 2: Pokračujte v aplikaci BES Color Reflection Mask pomocí štětce nebo hřebene s jemnými zuby, přičemž dbejte na homogenní a rovnoměrné rozložení produktu, abyste zabránili bodovému přetížení barvy. Nechejte působit 3 až 5 minut, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Čas působení masky lze prodloužit až na maximálně 20 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Pečlivě opláchněte. Vysušte a pokračujte s úpravou do požadovaném stylingu účesu.

K ZÍSKÁNÍ PASTELOVÉ BARVY NA BLOND VLASECH ÚROVNĚ 9-10 ZA POUHÝCH 5 MINUT.

Krok 1: K získání růžové pink barvy si vyberte mezi BES Color Reflection Shampoo Purple Game nebo BES Color Reflection Shampoo Fire Limit pro růžově červenou. Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

„HYDRA-SWEET-COLOR“

Nová metoda barvení s BES Color Reflection.
Typologie barvení: Tón v tónu, neutralizace, tónování.
Doba trvání: 6 / 8 mytí.
Ideální pro:
LEHKÉ A JEMNÉ TÓNOVÁNÍ- TVORBU PASTELOVÝCH EFEKTŮ- MASKOVÁNÍ ŠEDIVÝCH VLASŮ- K VYVAROVÁNÍ SE PŘETÍŽENÍ BAREV- PRO PRVNÍ KOSMETICKÉ BARVENÍ
K UDRŽENÍ BARVY- PRO ULTRA CITLIVÉ VLASY

PRO PÁNSKÉ BARVENÍ BEZ NEŽÁDOUCÍ NÁHLÉ ZMĚNY BARVY

POSTUP PŘI APLIKACI HI-FI BAREV:

POSTUP PŘI APLIKACI HI-FI BAREV:
• Od úrovně 1 do úrovně 10: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 90 g Oxibes 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Řada 90: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 120 g Oxibes 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
• Řada 900: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 150 g Oxibes 10 Vol, 15 g BES Color Reflection Shampoo a 15 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Hi-Fi 90.2 + 120 g Oxibes 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Shampoo Arctic Grey nebo Cool-It +12 g BES Color Reflection Mask Arctic Gray nebo Cool-It.
– Příklad barvení tón v tónu: 60 g Hi-Fi 6.6 + 90 g Oxibes 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Fire Limit Shampoo +10 g BES Color Reflection Fire Limit Mask.
– Příklad pastelování pouze s barvami Fashion: 60 g Hi-Fi F.21 + 90 g Oxibes 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Purple Game Shampoo + 5 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask + 5 g BES Color Reflection Purple Game Maska.
– Příklad pastelování Color + Fashion: 40 g Hi-Fi 5.20 + 20 g Hi-Fi F.21 + 90g Oxibes 10 Vol +10 g BES Color Reflection Violet Rays Shampoo + 10 g BES Color Reflection Violet Rays Mask.

POSTUP PŘI APLIKACI REGAL ZERO BAREV:

• Od úrovně 1 do úrovně 9: Smíchejte: 60 g Regal Zero barvicího krému, 90 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Speciální blond: Smíchejte: 60 g Regal Zero barvicího krému, 120 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad barvení tón v tónu: 60 g Regal Zero 5.84 + 90 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Hot Chocolate Shampoo +10 g BES Color Reflection Hot Chocolate Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Regal Zero 10.21 + 120 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Arctic Grey Shampoo +12 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask.

POSTUP PŘI APLIKACI REGAL SOFT COLOR BAREV:

• Od úrovně 1 do úrovně 10: Smíchejte: 60 g barvicího krému Regal Soft Color, 90 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Speciální blond: Smíchejte: 60 g Regal Soft Color barvicího krému, 120 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Regal Soft Color 11.00 + 120 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Cool-it Shampoo +12 g BES Color Reflection Cool-it Mask.
– Příklad tón v tónu pánské barvení: 60 g Regal Soft Color 4.0 + 90 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Arctic Grey Shampoo +10 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask.

Per Colorazioni Tono su Pro barvení tón v tónu: od 20 do 30 minut
Pro kontrolovanou neutralizaci nebo pro tónování: od 5 do 10 minut
Pro vytváření reflexů a pro pastelování: od 10 do 15 minut

PRO NEUTRALIZACI NEBO TÓNOVÁNÍ PO ODBARVOVACÍM PROCESU.
PRO NEUTRALIZACI NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ.
PRO TÓNOVÁNÍ ZESVĚTLENÍ, KONTRASTY A DÍLČÍ EFEKTY.

Krok 1:Dle požadovaného výsledku a počátečního stavu vlasů vyberte správný neutralizační šampon BES Color Reflection Shampoo. Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

Krok 2: Pro intenzivnější neutralizaci: použijte BES Color Reflection Mask Arctic Grey k získání popelavých reflexů nebo BES Color Reflection Mask Cool-it, k získání studených platinových reflexů.

K OŽIVENÍ, UDRŽOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ ŽIVOTNOSTI BARVY.
K ZABLOKOVÁNÍ BARVY VE VLASECH PO BARVENÍ.
K VYVÁŽENÍ BARVY (REPIGMENTACE NEBO PREPIGMENTACE).
K ZINTENZIVNĚNÍ A POSÍLENÍ REFLEXŮ.
K ZACHOVÁNÍ TÓNU A REFLEXU BARVY.

Krok 1:Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

Krok 2: Pokračujte v aplikaci BES Color Reflection Mask pomocí štětce nebo hřebene s jemnými zuby, přičemž dbejte na homogenní a rovnoměrné rozložení produktu, abyste zabránili bodovému přetížení barvy. Nechejte působit 3 až 5 minut, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Čas působení masky lze prodloužit až na maximálně 20 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Pečlivě opláchněte. Vysušte a pokračujte s úpravou do požadovaném stylingu účesu.

K ZÍSKÁNÍ PASTELOVÉ BARVY NA BLOND VLASECH ÚROVNĚ 9-10 ZA POUHÝCH 5 MINUT.

Krok 1: K získání růžové pink barvy si vyberte mezi BES Color Reflection Shampoo Purple Game nebo BES Color Reflection Shampoo Fire Limit pro růžově červenou. Noste vhodné rukavice. Aplikujte šampon BES Color Reflection Shampoo a dbejte na rovnoměrné rozložení produktu po celé délce vlasů. V závislosti na požadovaném výsledku nechejte působit po dobu 3 až 5 minut. Pečlivě opláchněte.

„HYDRA-SWEET-COLOR“

Nuovo Metodo di Colorazione con BES Color Reflection. Tipologia di Colorazione: Tono su Tono, Neutralizzazione, Tonalizzazione Durata: 6/8 lavaggi. Ideale per:
TONALIZZARE IN MODO DOLCE E DELICATO – CREARE EFFETTI PASTELLO – MASCHERARE CAPELLI BIANCHI – EVITARE SOVRACCARICHI DI COLORE – PRIME COLORAZIONI COSMETICHE – MANTENIMENTO COLORE – CAPELLI ULTRA SENSIBILI – COLORAZIONI MASCHILI SENZA VIRAGGI INDESIDERATI

POSTUP PŘI APLIKACI HI-FI BAREV:

POSTUP PŘI APLIKACI HI-FI BAREV:
• Od úrovně 1 do úrovně 10: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 90 g Oxibes 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Řada 90: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 120 g Oxibes 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
• Řada 900: Smíchejte: 60 g Hi-Fi barvicího krému, 150 g Oxibes 10 Vol, 15 g BES Color Reflection Shampoo a 15 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Hi-Fi 90.2 + 120 g Oxibes 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Shampoo Arctic Grey nebo Cool-It +12 g BES Color Reflection Mask Arctic Gray nebo Cool-It.
– Příklad barvení tón v tónu: 60 g Hi-Fi 6.6 + 90 g Oxibes 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Fire Limit Shampoo +10 g BES Color Reflection Fire Limit Mask.
– Příklad pastelování pouze s barvami Fashion: 60 g Hi-Fi F.21 + 90 g Oxibes 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Purple Game Shampoo + 5 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask + 5 g BES Color Reflection Purple Game Maska.
– Příklad pastelování Color + Fashion: 40 g Hi-Fi 5.20 + 20 g Hi-Fi F.21 + 90g Oxibes 10 Vol +10 g BES Color Reflection Violet Rays Shampoo + 10 g BES Color Reflection Violet Rays Mask.

POSTUP PŘI APLIKACI REGAL ZERO BAREV:

• Od úrovně 1 do úrovně 9: Smíchejte: 60 g Regal Zero barvicího krému, 90 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Speciální blond: Smíchejte: 60 g Regal Zero barvicího krému, 120 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad barvení tón v tónu: 60 g Regal Zero 5.84 + 90 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Hot Chocolate Shampoo +10 g BES Color Reflection Hot Chocolate Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Regal Zero 10.21 + 120 g Regal Zero Mask Activator 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Arctic Grey Shampoo +12 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask.

POSTUP PŘI APLIKACI REGAL SOFT COLOR BAREV:

• Od úrovně 1 do úrovně 10: Smíchejte: 60 g barvicího krému Regal Soft Color, 90 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol, 10 g BES Color Reflection Shampoo a 10 g BES Color Reflection Mask.
• Speciální blond: Smíchejte: 60 g Regal Soft Color barvicího krému, 120 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol, 12 g BES Color Reflection Shampoo a 12 g BES Color Reflection Mask.
– Příklad neutralizace: 60 g Regal Soft Color 11.00 + 120 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol + 12 g BES Color Reflection Cool-it Shampoo +12 g BES Color Reflection Cool-it Mask.
– Příklad tón v tónu pánské barvení: 60 g Regal Soft Color 4.0 + 90 g Regal Soft Color Activator č. 2 10 Vol + 10 g BES Color Reflection Arctic Grey Shampoo +10 g BES Color Reflection Arctic Gray Mask.

Per Colorazioni Tono su Pro barvení tón v tónu: od 20 do 30 minut
Pro kontrolovanou neutralizaci nebo pro tónování: od 5 do 10 minut
Pro vytváření reflexů a pro pastelování: od 10 do 15 minut