Vliv různých odstínů.

Barvy jsou elektromagnetické vlny, viditelné spektrum slunečního světla. Nepůsobí jen na naše pocity, ale uvolňují uklidňující a také léčebnou sílu našemu tělu a duši. Barvy a světlo mají „léčivé účinky“, pomysleme například jaký je vliv slunečních paprsků v různých obdobích roku. Základ chromoterapie, vědomé používání barvy a světla významně přispívá ke zlepšení kvality našeho života. Zahrnuje vše to, čím zdobíme naše domovy a pracovní prostředí, až po šperky, které vybíráme kvůli barvě a jasu, barvy a jas, které směřují k našemu tělu. “Barva vyjadřuje cosi samého o sobě a sebe samu, bylo by užitečné, aby z barev měli prospěch všichni.” Již Vincent Van Gogh v dostatečném předstihu pochopil, jaké efekty může mít barva na člověka. Z tohoto důvodu je i barva vlasů podstatná, protože pokud je v souladu se základním odstínem pleti a očí odhaluje rysy krásy a tvoří součást svůdnosti.

BARVA POSEL PŮVABU

Barva, ve smyslu módy vlasů, hraje rozhodující roli … Vzhledem k tomu může být považována za „posla půvabu“, na bázi harmonie, svůdnosti, komunikace, zahrnuje i další aspekty, jako je charakter módy.

 • KOMUNIKACE protože barva vlasů zvyšuje radost, jemnost, styl, jistotu a prvotřídnost každé jednotlivé ženy.
 • HARMONIE protože barva vlasů se dokáže sladit s odstínem pleti, očí, oděvů a šperků.
 • SVŮDNOST protože barva vlasů odhaluje tajemnou smyslnost, která je moderní ženě dána.
 • CHARAKTER protože barva vlasů vyjadřuje způsob bytí.
 • MÓDA protože barva vlasů je tendenční a módní.

Barva je jemná

Il colore del passato era omogeneo, pesante, senza luce. Era eterno, sempre uguale e generalmente dannoso per la fibra capillare. BES HI-FI HAIR COLOR è il colore di oggi, fatto di luce e di contrasti, di ricercate sfaccettature. È il risultato di una ricerca che pone al primo posto il rispetto assoluto del capello. Dai colori naturali alle tonalità tabacco, dai vibranti rossi intensi ai preziosi irisee, dai luminosi rame mogano agli armoniosi dorati beige la qualità del risultato si trasforma sempre in fascino vivente. Ogni nuance garantisce il delicato equilibrio fisiologico e strutturale del capello impreziosendo il colore in tutta naturalezza.

CHARAKTERISTIKA NOSNÉHO KRÉMOVITÉHO ZÁKLADU

 • SNADNÁ PŘÍPRAVA A POUŽITÍ
 • STÁLOST EMULZNÍHO KRÉMU
 • OCHRANNÝ ÚČINEK NA VLASOVÉ VLÁKNO

PERFEKTNÍ CHROMATICKÁ JEDNOTNOST BARVÍCÍCH PROSTŘEDKŮ

 • NÍZKÁ SENZIBILIZACE
 • KOMPLETNÍ KRYTÍ ŠEDIVÝCH VLASŮ
 • VĚTŠÍ STÁLOST BAREV

DŮLEŽITOST ÚČINNÝCH SLOŽEK

 • DELŠÍ ŽIVOTNOST BAREV
 • PERFEKTNÍ KOSMETICKÁ VLASOVÁ PÉČE
 • ÚČINEK PEČUJÍCÍ LÁTKY A KONDICIONÉRU

Koncepce barev HI-FI color je konceptem, který stojí na základech úspěchu BES HI-FI HAIR COLOR. Je určen synergismem mezi nosným krémovitým základem, barvícími meziprodukty a aktivními složkami.

CHARAKTERISTIKA NOSNÉHO KRÉMOVITÉHO ZÁKLADU

Snadná příprava a použití
Nosný krémovitý základ je krém kosmetického vzhledu, prezentuje se měkkostí a tekutostí, je snadno mísitelný s vyvíječem tak, aby s ním vytvořil novou emulzi, snadno aplikovatelnou, ulpívající na vlasy a snadnou k opláchnutí. Během aplikace vydává příjemnou ovocnou vůni.

Stálost emulzního krému
Kosmetický krém BES HI-FI HAIR COLOR se skládá ze dvou fází O / W ((oil-water = olej-voda), je v něm přesná hodnota HLB (hidro lipidic balance = hydro lipidová rovnováha), což zaručuje stabilitu produktu trvání.

Ochranný účinek na vlasové vlákno
Firma BES BEAUTY & SCIENCE, při formulaci BES HI-FI HAIR COLOR, studovala spolu s významnými společnostmi produkujícími základní suroviny, speciální molekuly, které při správném dávkování v souladu s HLB nepoškozují vlasy, neochuzujují je, ale naopak, vyvažují jejich hydrolipidické hodnoty. Včelí vosk, přírodní zahušťovadlo, je nezbytný k rozčesávání, pro měkkost a krásu vlasů.

Nízká senzibilizace
V barvách BES HI-FI, byl snížen na minimální dávku amoniak a tím jsou barvy méně agresivní, mají nízkou senzibilizaci kůže a vlasů, ale přesto dosahují požadovaný a mimořádný odbarvovací výkon.

Kompletní krytí šedivých vlasů
Správná rovnováha mezi hydroxidem amonným a molekulovou hmotností, dosažená ve složení barvících meziproduktů, umožňuje každé konkrétní nuanci inkorporovat celkové množství barvy do vlasů a tím získat úplné pokrytí šedivých vlasů.

Větší stálost barev
Mikro pigmenty obsažené ve složení barev HI-FI BES se seskupují dohromady tak, aby se staly jediným pigmentem (zřetězená makromolekula) obzvláště stabilním, který jakmile se prolne s vlasy, zůstává zde pevně ukotven a zajišťuje větší stálost barev.

KOSMETICKÁ KONCEPCE ÚČINNÝCH SLOŽEK

Delší životnost barev
Použití hydrolyzovaného pšeničného proteinu spojeného se silikonovým kopolymerem v HI-FI BES barvách nám umožňuje získat pro strukturu vlasů skvělý blahodárný prospěch s delší životností barev.

Perfektní kosmetická vlasová péče
Přítomnost 6 rostlinných liposomů umožňuje barvám BES HI-FI, dodat vlasové pokožce a vlasům perfektní kosmetickou vlasovou péči. Dermo-purifikační účinek spojený se zklidňujícím změkčujícím účinkem a s tonizujícími rostlinnými liposomy dodává vlasům zdravější a dobře vypadající vzhled.

Účinek pečující látky a kondicionéru
Liposomální vitamín D-panthenolu, díky svému obsahu bílkovin účinně působí svými pečujícími látkami a kondicionérem a zlepšuje vnější vzhled vlasů, dodává jim tón a pružnost.

LIPOSOMY

Liposomy jsou tvořeny z fosfolipidů, které ve své molekule obsahují jak hydrofilní, tak i lipofilní frakce. Dá se říci, že použití liposomů ve vlasové kosmetice nám umožňuje mít k dispozici „CARRIERS“ [nosiče], které mají schopnost transportovat aktivní složky. K přechodu funkčních látek (účinných látek) od liposomního systému na buněčné struktury dochází snadným a přirozeným způsobem, protože liposomy mohou snadno interagovat s vlasovou strukturou, se kterou mají vysokou afinitu díky svému buněčnému složení a agregaci. Když je liposom v kontaktu s vlasem, zploští se a tím způsobem pokryje co největší možnou plochu. Tato velká styčná plocha umožňuje cílený tok aktivních a podstatných látek.

OBSAH LIPOSOMŮ V BARVÁCH BES HI-FI

6 rostlinných liposomů umožňuje barvám BES HI-FI, dodat vlasové pokožce a vlasům perfektní kosmetickou vlasovou péči:

 • Lipozom lopuchu čistící ÚČINEK
 • Liposom třapatky uklidňující ÚČINEK
 • Liposom ženšenu povzbuzující ÚČINEK
 • Liposom třezalky stimulující ÚČINEK
 • Liposom chaluhy bublinaté změkčující ÚČINEK
 • Liposom lípy osvěžující ÚČINEK

1 Liposomální vitamín účinně působí svými pečujícími látkami a kondicionérem na vlasový porost:strong>
Liposom D-panthenolu: D-panthenol je stabilní forma vitaminu B5 (kyseliny pantothenové).
Díky obsahu bílkovin dodává vlasům tón a pružnost.

PŠENIČNÝ PROTEIN

V posledních letech bylo zjištěno, že vnitřní vlastnosti proteinů z hydrolyzované pšenice, které jsou uznávány jako funkční kondicionéry a hydratační látky vlasové pokožky a vlasů, mohly být ještě více vylepšeny dalšími chemickými úpravami. Nová kategorie těchto modifikovaných proteinových derivátů, která byla realizována, jsou proteinové kopolymery ze zrn silikonu. V těchto kopolymerech je silikonový řetězec chemicky připojen k řetězci proteinovému. Když se tento nový kopolymer rostlinného původu propojí se šupinami kutikuly vznikne komplexní polymerní struktura, která stmelí kutikulární povrch. Vlasové šupiny, přicházející do styku s tímto kopolymerem obsaženým v barvách BES HI-FI, se pod mikroskopem prezentují jako dobře uzavřené a utužené. Tím se zabrání, aby pigmenty barviv, které byly vloženy do vlasů, nebyly uvolňovány.

HI-FI: BARVA S PŘÍRODNÍMI SLOŽKAMI

Nejzajímavější barvou z této řady barev na vlasy BES HI-FI HAIR COLOR je SÉRIE FASHION.
8 odstínů, které patří do této speciální série, souvisí svým zbarvením s 8 neobvyklými kameny, vyskytujícími se na mnoha místech plných tajemství naší fascinující planety. 8 nabízených odstínů je nezaměnitelným vyjádřením barev, stylu, šarmu, tvořivosti. 8 odstínů je formulováno tak, aby mohly úspěšně každý den čelit výzvám a změnám ve stále dynamičtějším a náročnějším trhu barev na vlasy.

HI-FI: Barva s přírodními složkami

BES HI – FI

F. 18

ADULARIA

BES HI – FI

F. 19

AGATA

BES HI – FI

F. 21

AMETISTA

BES HI – FI

F. 48

BARITE

BES HI – FI

F. 91

CIANITE

BES HI – FI

F. 13

DOLOMITE

BES HI – FI

F. 11

GALENA

BES HI – FI

F. 10

ULEXITE

PRO BAREVNOU MNOHOSTRANNOU HARMONII

Odstíny: WENGE, EBANO, RADICA, BETULLA, BAMBU a FRASSINO poskytují možnost jemných kontrastů s romantickým a rafinovaným výrazem. Tyto barvy, s jejich odstíny a barevně harmonickými reflexy, souvisí s konkrétními vzácnými dřevinami a v jejich barevné kombinaci přenášejí emoce a vášně a tím zvyšují kreativní inspiraci.
Odstíny: BRONZOTTO, PIETRA VULCANICA, GRANATO, AMBRA, CRISTALLO a MADREPERLA velice aktuální, mají lesklé reflexy s intenzivními aspekty, které mají dlouhou trvanlivost.

BES HI – FI

6.38

AMBRA

BES HI – FI

4.27

BRONZOTTO

BES HI – FI

900.12

CRISTALLO

BES HI – FI

6.29

GRANATO

BES HI – FI

5.13

PIETRA VULCANICA

BES HI – FI

900.82

MADREPERLA

BES HI – FI

3.23

WENGE’

BES HI – FI

5.32

EBANO

BES HI – FI

6.57

RADICA

BES HI – FI

7.25

BETULLA

BES HI – FI

8.72

BAMBU’

BES HI – FI

9.71

FRASSINO

SÉRIE SABBIA

Tyto nové odstíny jsou spojeny s charakteristickými barvami mimořádných a zvláštních písků na naší planetě: svůdná Tahiti, velkolepé Galapagos, romantické Positano, tajemná Sahara a krystalické Bahamas.
Exprese těchto nových barev vychází z inovativní koncepce: fúze teplých a studených tónů, které, pokud jsou správně sladěny, mohou vést ke vzniku vícebarevného efektu. Pro odstíny 4.84 Tahiti, 5.85 Galapágy, 6.80 Positano, je rozhodující primární reflex béžové, který, smíchán s druhotným reflexem, utvoří sytý reflex a zajistí tak úplné krytí šedivých vlasů. Dokonalá rovnováha mezi tónem a reflexem. Optimální k použití jako tónovače k obnovení vitality barvy. Pro nuance 7.13 Sahara, 8.13 California, 10.13 Bahamas je zřejmá fúze teplých a studených tónů. Popelový tónovač, používán jako primární reflex, umožňuje dokonale neutralizovat. Zlatý, druhotný reflex, vyváží barvu a předchází nežádoucím efektům. Mimo jiné, jejich olivový efekt je moderní, aktuální a trendy.