200 ML COD. ART. 10710

HYGIENICKÝ SPRAY NA RUCE

Praktický a účinný hygienický spray bez oplachování. Ideální pro hygienu rukou i bez vody. Jeho speciální formulace neobsahující alergeny zanechává ruce měkké a voňavé, čímž poskytuje příjemný pocit svěžesti. Nezanechává žádné zbytky. 100 g produktu obsahuje 75 g denaturovaného ethylalkoholu.
ZPŮSOB POUŽITÍ: Nastříkejte dostatečné množství přípravku a opatrně ho otřete, dokud se úplně nevstřebá.
Obsahuje peroxid vodíku. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Neaplikujte na poškozenou pokožku a sliznice. Udržujte nádobu těsně uzavřenou mimo zdroje tepla. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívejte. V případě požití okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu balení nebo štítek. Externí použití.

YGIENICKÝ GEL NA RUCE

Praktický a účinný hygienický gel bez oplachování. Ideální pro hygienu rukou i bez vody. Jeho speciální formulace neobsahující alergeny, obohacený o vitamín E, zanechává ruce měkké a voňavé, čímž poskytuje příjemný pocit svěžesti. Nezanechává žádné zbytky. 100 g produktu obsahuje 70 g denaturovaného ethylalkoholu.
ZPŮSOB POUŽITÍ: Nalijte do rukou dostatečné množství přípravku, které je dostatečné k jejich zvlhčení a umožněte jejich tření až do úplného vstřebání.
Obsahuje peroxid vodíku. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Neaplikujte na poškozenou pokožku a sliznice. Udržujte nádobu těsně uzavřenou mimo zdroje tepla. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívejte. V případě požití okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu balení nebo štítek.

100 ml. cod. art. 10700

500 ml. cod. art. 10706

1000 ml. cod. art. 10704

5000 ml. cod.art. 10702

VITAMÍNOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ URČENÝ PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Speciální složení tohoto výrobku zajišťuje tonizační ošetření, které obnoví vitalitu a pevnost epite-liální tkáně. Díky využití multivitamínového komplexu skládajícího se z vitamínu A, vitamínu E, vi-tamínu F a přírodních olejů tento produkt významně zabraňuje ochabování pleti a dodává jí tonali-tu, vyhlazenost a fyziologickou měkkost.
ZPŮSOB POUŽITÍ: aplikujte přípravek rovnoměrně a dobře vmasírujte, aby se obsažené aktivní látky lépe vstřebaly.
K VNĚJŠÍMU UŽITÍ. PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

250ML COD. ART.70067

PŘÍRODNÍ LUXUSNÍ TĚLOVÝ KRÉM

PŘÍRODNÍ LUXUSNÍ TĚLOVÝ KRÉM je vysoce výživný a hydratační. Je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje složky přírodního původu a je zcela bez siliconů, alergenů, parabenů a barviv. Intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku a zanechává ji jemnou, sametovou a jemně parfémovanou. Mandlový, kokosový a lískový oříškový olej redukuje dehydrataci kůže a zvyšuje pružnost epiteliání tkáně. Výtažek z aloe má zklidňující účinek. Maxja přírodní luxusní tělový krém je obohacen o vitamín E a hroznový olej, které působí antioxidačně a hluboce vyživují pokožku a zpomalují stárnutí buněk. ZPŮSOB POUŽITÍ: naneste a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

RELAXING BODY MIST

Ultra lehký tělový sprej, rychle se vstřebává a poskytuje pocit svěžesti a hluboké a prodloužené hydratace. Uvolňuje pokožku a dodává jí hladký, měkký a sametový vzhled. POUŽITÍ: Nastříkejte na celé tělo, na suchou nebo vlhkou pokožku. Jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá.

Inovativní systém absorpce kůže.

Obsahuje arganový olej, makadamii, měsíček, hroznový olej, heřmánek, arniku, aloe vera a vitamín E.

Neobsahuje Silikony, Vazelínu, Parabeny, Barviva, Parafíny a Alergeny.