KONTRAST HAIR COLOR S ROSTLINNÝMI LIPOSOMY

EFFETTI COLORE IN SOLI 15 MINUTI. CREMA PER MECHES COLORATE ED EFFETTI A CONTRASTO SENZA DECOLORAZIONE PRELIMINARE

Nová SLUŽBA MÓDA – SALON vyjadřuje: OSOBNOST, ORIGINALITU, SEBEDŮVĚRU, BAREVNOU HARMONII.

  • Ideální pro přirozené tmavé nebo barvené báze.
  • Valorizuje styl každého jednotlivého střihu.
  • Intenzita a delší uchování odlesků.
  • Služba barvení je jednoduchá, kompletní, rychlá, jedním gestem a během pouhých 15 minut.

Kontrasty světla a barvy harmonicky spojené k dosažení chromatického efektu, vybroušeného, živého a přirozeného. Služba barvení je jednoduchá, rychlá, kompletní a vytváří jedinečné osobní pocity a emoce. Barvy jsou formulovány pomocí nejmodernějších technik s přihlédnutím k aktuálním měřítkům módy. Navrženy jsou tak, aby podtrhly jemnost, styl, jistotu, noblesu a smyslnost každé ženy. • RIBES • GRANATA • MAGMA • CORALLO • SERKIS • TROPICAL • EDOKORO • GIADA 8 nuancí, které ve výsledku transformují kvalitu do živého šarmu. Každá nuance zaručuje jemnou fyziologickou a strukturální rovnováhu vlasů a obohacuje jejich barvu zcela přirozeně.

Krém, určený k melírování a ke kontrastům s vícebarevným efektem, v souladu s rostlinnými liposomy a včelím voskem, nevyžaduje před použitím zesvětlení vlasů a ani jejich preventivní odbarvení.

PŘÍPRAVA
Produkt pro profesionální použití obsahuje dvě tuby o objemu 40 ml produktu v každé z nich, určených k 1 aplikaci.
Do nekovové nádoby nalít přípravek č. 1 a č. 2 (2 x 40 ml produktu) a promíchat se stejnou dávkou (80 ml) Oxibes vol. 20 (6%) nebo vol. 30 (9%) či vol. 40 (12%), v závislosti na stupni zesvětlení nebo výsledku, kterého se chce dosáhnout.

ZPŮSOB POUŽITÍ
Aplikovat produkt štětcem na suché, neumyté vlasy, izolovat prameny určené k barvení. Zabránit kontaktu s pokožkou. Každý pramen vlasů obalit hliníkovou fólií BES nebo jiným podobným materiálem.

ZPŮSOB POUŽITÍ NA PŘIROZENÝCH VLASECH
Použít Oxibes vol. 20 (6%), vol. 30 (9%), vol. 40 (12%).
Vol. 20 (6%) použít k barvení tón na tón, ke krytí nebo k reflexům na světlých odstínech.
Vol. 30 (9%) použít ke zvýraznění reflexů ve vlasech, k posílení účinku zesvětlení.
Vol. 40 (12%) použít k extrémním zesvětlením nebo na velmi tmavý základ.

ZPŮSOB POUŽITÍ NA BARVENÝCH VLASECH
K dosažení optimálního výsledku, je vhodné aplikovat produkt na jednotnou barvu vlasů (postupovat dle tabulky o způsobu použití) a použít Oxibes vol. 30 (9%), nebo vol. 40 (12%).
K naplánované práci doporučujeme nejdříve provést požadované barvení a poté aplikovat BES KONTRAST. Ke dvojí nebo ke kombinované aplikaci barev a produktu BES Kontrast se doporučuje nanést produkt na barvenou část vlasů nakonec, aby nedošlo k nerovnoměrnému výsledku odbarvení. Je možno použít BES Kontrast se všemi odstíny trvalých a polo permanentních barev BES: přírodní, zlatou, zlatě měděnou, mahagonovou, intenzivní červenou, fialovou, purpurově červenou,tabákovou. POZNÁMKA: výsledek na barvených vlasech s velmi tmavými základy bude méně zřetelný.

DOBA PŮSOBENÍ

  • 15 minut se zdrojem tepla
  • 30-35 minut při normálním působení
  • 40-45 minut na barvených nebo na velmi tmavých vlasech

DOPORUČENÍ
Je důležité, aby výrobek nepřicházel do kontaktu s vlasy, na které není zájem produkt aplikovat a sice, ani během samotné práce barvení, ani během fáze oplachování. Obzvláště na tmavých blond a blond platinových základech.

EFEKT BAREVNÉHO MELÍRU

K dosažení barevných pramenů různých odstínů na celistvě přirozených nebo upravovaných základech.

EFEKT FLASH

K získání barevné vibrace patřící do stejné škály nebo do podobných škál.

TOUCH EFEKT

Pro dosažení prosvětlených bodů a k vyvážení zářivosti ve všech oblastech vlasů, s hřebenem nebo štětcem, na barvených vlasech, přirozených vlasech nebo přímo za působení barvy.

EFEKT MELÍR

K provedení efektu kontrastu rozloženého po celé hlavě v harmonických barvách (určeno pro světlé nuance).

EFEKT PRUHŮ

K dosažení barevných pruhů se zvláště zvýrazněným geometrickým efektem.

EFEKT BAREVNÝCH KONTRASTŮ

K barvení silných kontrastů na přírodní nebo barvené vlasy (např. červená na černé, červená na modré, červená na platinové blond).

ZÁVOJOVÝ EFEKT

K provedení systémem „cik cak“ transparentních barevných závojů.

SAMETOVÝ EFEKT

K zhotovení sametového barevného efektu pomocí techniky melírovaní, přímo nebo během účinku aplikované barvy.

ČÁSTEČNÝ VÍCEBAREVNÝ EFEKT

K dosažení efektu „opeření“ na konečcích vlasů, k zvýraznění ofiny nebo k zdůraznění určité oblasti vlasového porostu.

MRAMOROVÝ EFEKT

K získání mramorového efektu na přirozených nebo na barvených vlasech za použití hliníkových fólií, ve kterých jsou prameny vlasů ošetřeny kontrastní barvou, a kdy fólie jsou okolo pramenů uzavřeny způsobem provedení „stlačení“.

MOLEKULA BARVY

JAK SE UKLÁDÁ

AMONIAK, OBSAŽENÝ V BARVÍCÍM KRÉMU, OTEVÍRÁ VLASOVÉ ŠUPINY A TÍM UMOŽNÍ ABY SE MOLEKULA BARVY ULOŽILA A VKLÍNILA MEZI VRSTVY VLASOVÉHO STVOLU KORTEXU A KUTIKULU.

JAK SE FIXUJE

SILNÉ POUTO, KTERÉ SE VYTVOŘÍ MEZI VLASEM A MOLEKULOU BARVY, JE DÁNO FYZIKÁLNÍM PROCESEM, KTERÝ SE OPÍRÁ O SILNOU BIPOLARITU (NABITÍ KLADNÉ A ZÁPORNÉ).

I PLUS

Ovocná vůně

Čichový tón produktu je jemně ovocný, složením má jeden tón v hlavě parfémace (zelené jablko) a dva tóny v jejím srdci (angrešt a kiwi).

Rostlinné liposomy

Obsah 6 liposomů rostlin dává vlasům dokonalý kosmetický efekt. K průchodu funkčních látek (aktivní složky) od sférického liposomálního systému do buněčných struktur, dochází snadným a přirozeným způsobem, protože liposomy mohou snadno interagovat s vlasovou strukturou, se kterou mají vysokou afinitu prostřednictvím buněčného složení a agregace.

Včelí vosk

Včelí vosk obsažený v kosmetickém krému vyvažuje vlasovému stvolu hydrolipidovou hodnotu, která je nezbytná k rozčesávání, pro hebkost a pro krásu samotného vlasu.