Kdybychom za pomoci magie mohli poznat všechny etnické skupiny, uvědomili bychom si krásu a mimořádnou rozmanitost světa obývaného lidmi jak rozmanitými, tak jedinečnými; každý s vlastní kulturou, vlastní historií s vlastním způsobem života a nahlížením na svět.
Indie se svými rituály a mystikou, Brazílie se svými úsměvy a atmosférou oslav. Divoká příroda skandinávských zemí mezi zatměními a půlnočními slunci. Bílá barva Antarktidy, červená australských hor a zelená rovníkových pralesů; nekončící zlato afrických pouští a krystalická modř karibských ostrovů.
Putováním mezi americkými prériemi až po velká jezera Kanady, po kanálech v Amsterodamu a kanálech v Benátkách, ochutnáváním gulášů nebo kuskusů a popíjením vín Brunello nebo Champagne si uvědomíme, jak úžasné je užívat si a poznat každé etnikum, které obývá Zemi.
To, co sjednocuje rozmanitost různých etnických skupin, je jejich typická vnitřní krása, která je všestranným pojmem tak starým, jako tento svět.
Je krásné, co se líbí, co překapuje, co přitahuje pro svou zvláštnost, vše, co ovlivňuje naši citlivost, co vzbuzuje emoce, které se fixují jako nesmazatelné obrazy v naší hlavě a v našem srdci.
Barva, tvar, jedinečnost, krása … :
nová kolekce trendů BES 2020 Etnia se chce tento rok ponořit do srdce každé kultury a upozornit na barvy, chutě, vůně a melodie.
Smyslnost červené barvy, vytříbenost černé, elegance blond. Teplé a studené tóny se harmonicky po celé Zemi spojují v objetí různých etnických skupin.
Znovu chtěla BES Beauty & Science překvapit, ponořit se do hloubky každé etnické skupiny, vyvinout nové umělecké návrhy, které by objevily s inspirací a kreativitou krásu člověka a vyvolaly tímto úžas a emoce.