BES INTENSIVE HAIR COLOR

PRO ZINTENZIVNĚNÍ A ZOSOBNĚNÍ EFEKTU BAREVNÝCH ODLESKŮ

Krém s vysokou koncentrací barevných pigmentů dodává efekt barevných odlesků a intenzivním způsobem je zhodnocuje a zosobňuje a společně s trvalým barvením (Bes Hi-Fi, Bes Professional) a polo trvalým barvením (Regal Soft Color) dotváří zvláštní a jedinečné odstíny, které zdokonalí kreace vlasového stylisty.

PŘÍPRAVA: Přípravek pro profesionální použití 60 ml. V nekovové nádobě si připravte barvící krém s přidáním přípravku BES INTENSIVE HAIR COLOR až do maximálního poměru 20 %. Příklad: K 50 ml (přibližně 50 g) krému pro trvalé barvení (Bes Hi-Fi, Bes Professional) přidejte 10 ml (přibližně 10 g) přípravku BES INTENSIVE HAIR COLOR a smíchejte s 60 ml (přibližně 60 g) přípravku Oxibes o 10 obj. (3 %), 20 obj. (6 %), 30 obj. (9 %) nebo 40 obj. (12 %) podle stupně zesvětlení nebo výsledku, kterého chcete dosáhnout. Příklad: K 50 ml (přibližně 50 g) krému pro polo trvalé barvení (Regal Soft Color) přidejte 10 ml (přibližně 10 g) přípravku BES INTENSIVE HAIR COLOR a smíchejte se 120 ml (přibližně 120 g) přelivu Rivelatore specifico Regal Soft Color.

DOBA PŮSOBENÍ: 35-40 minut

OPLÁCHNUTÍ: Po barvení a uplynutí doporučené doby působení je bezpodmínečně nutné provést důkladnou masáž, a to proto, že přítomná barvící emulze je schopná odstranit případné skvrny, které se objevily na pokožce z důvodu nadbytečného ukládání pigmentu (principem jedna barva myje druhou). Poté vlasy dokonale opláchněte až do úplného vymytí barvících látek.

OŠETŘENÍ PO BARVENÍ: Pokožku a vlasy jemně umyjte šampónem doporučeným speciálně pro mytí vlasů po barvení (Bes Amphoten) nebo (Hergen Blue Line). Pro vyrovnání fyziologické hodnoty pH pokožky a vlasů doporučujeme použít kondicionér s kyselou hodnotou pH (Emulze D). Tento přípravek uzavře šupiny vlasů a zaručí tak lepší udržení barvy ve vlasech.

DOPORUČENÍ:Je důležité, aby byl přípravek BES INTENSIVE HAIR COLOR používán pouze a výhradně v kombinaci s krémem pro trvalé barvení (Bes Hi-Fi, Bes Professional) nebo krémem pro polo trvalé barvení (Regal Soft Color). Přípravek BES INTENSIVE HAIR COLOR proto nepoužívejte samotný, protože nedocílíte žádného efektu.

Přinášíme inovovaný produkt pro zaručení VLASOVÉMU STYLISTOVI dlouhotrvající, ideální, jedinečné a osobité barvení vlasů. Zcela bez čpavku – bohatý na barvící pigmenty a aktivní látky – zintenzivňuje a zosobňuje barevné odlesky – ve spojení s trvalým nebo polotrvalým barvením doplňuje a zhodnocuje výsledek aplikace a dodává vyšší intenzitu a trvání barevných odlesků v čase.

Krása vlasů je synonymem barvy neboli barvy zářivých odlesků.

Nabízíme 5 příležitostí, jak ještě více zhodnotit a zosobnit barevné odlesky jednotlivých účesů, které jsou již samy o sobě různé podle jednotlivých barev, střihů a stylů.

VIOLET

RED VIOLET

RED

ORANGE

YELLOW

JAK ZINTENZIVNIT BAREVNÉ ODLESKY

JAK SE FIXUJE

Silná synergická vazba, která vznikne mezi molekulami MPR (molekuly reflexních pigmentů) a MIC (molekuly barevných pigmentů), umožní dosáhnout vyšší intenzity efektu barevných odlesků na vlasech

KLASICKÉ TRVALÉ BARVENÍ

Molekuly reflexních pigmentů

Čpavek (NH3 ) a molekuly barevných pigmentů (MIC)

I PLUS

KOKOSOV Ý OLEJ:

Důležité látky získané z kokosového oleje nacházející se v základní krémové složce dodávají lesk a umožňují snadné rozčesávání vlasů.

ROSTLINNÉ LIPOSOMY

Obsažené liposomy zahrnují celou škálu aktivních látek získaných z léčivých bylin a mají velký význam při poskytování dokonalé kosmetické péče o vlasy.

VČEL Í VOSK:

Včelí vosk obsažený v kosmetickém krému vrací rovnováhu hydrolipidické vrstvě vlasového stvolu, která je základem krásy a hebkosti vlasů.