BES Professional Hair Fashion představuje profesionální produkty exkluzivně vyvinuté společností Bes Beauty & Science pro nejnáročnější vlasové stylisty. Řada obsahuje arganový olej, extrakt z maracuji a pantenol. Je pojmem stylu, krásy a elegance v pravém slova smyslu. Řada Professional Hair Fashion obsahuje arganový olej a výtažek z mučenky jedlé a není jen novým pojetím módních trendů, ale i nabídkou produktů, které dokáží vlasy ochránit a posílit jejich strukturu.

Tato ucelená řada se skládá ze specifických produktů navržených takovým způsobem, aby kadeřník měl maximálně volné pole působnosti a přitom byl zachován velký výběr těch nejvhodnějších přípravků podle druhu ošetřovaných vlasů a požadovaného účesu. Pro kadeřníka bude velice zajímavá i možnost některé produkty mezi sebou míchat a získávat tak nové a nové vlastnosti, krásu, zdraví a energii dané přírodními složkami obsaženými v receptuře přípravku. Vzácný arganový olej obsahuje kyselinu linoleovou a vitamín E, jejichž schopností je stimulovat vitální funkce kožních buněk a udržovat hydrolipidickou rovnováhu ve vlasech, což je velice důležité pro jejich sílu a krásu.

Mučenka jedlá je exotické ovoce, které obsahuje vitamíny A, B 12, proteiny, fosfor a železo, jež vlasům poskytují výživu a podporují jejich růst. Panthenol, provitamin B5, posiluje a dodává vlasům lesk, zvlhčuje a chrání vlasovou pokožku. Řada Professional Hair Fashion obsahuje hotové výrobky s prvotřídními kosmetickými vlastnostmi, které vlasy respektují a chrání. Výrazná parfemace dodává pocit svěžesti a přirozenosti.

Novità assoluta: #12in1

HYDRATAČNÍ BEZOPLACHOVÁ MASKA NA VLASY VE SPREJI S OKAMŽITÝM ÚČINKEM

PŮSOBÍ 12 NÁSOBNOU ÚČINNOSTÍ V JEDNÉ APLIKACI

1 -Dodává vlasovému vláknu hydrataci a zvláčňuje jej, bez zatížení nebo zamaštění vlasů
2 -Hluboce vyživuje vlasy a zabraňuje jejich stárnutí
3 -Poskytuje hebkost a hedvábnost na dotek
4 -Zlepšuje rozčesatelnost a hladkost
5 -Má tonizující a posilující účinek
6 -Eliminuje krepatění a chrání před vlhkostí
7 -Obnovuje vlasové vlákno a má podpůrný účinek
8 -Chrání před teplem fénů, žehliček na vlasy a kulem
9 -Zvyšuje jas a zářivost barvy
10 -Zabraňuje a čelí tvorbě roztřepených vlasových konečků
11 –Uzavírá kutikulu a zabraňuje zauzlení vlasů
12 –Má kondicionérní, rozčesávací a upravující účinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Nastříkejte na délky a konečky, jak na mokré, tak i na suché vlasy.Produkt rozdělte rovnoměrně a pokračujte v úpravě vlasů do požadovaném stylu

Novità assoluta: #12in1

MASCHERA IDRATANTE SPRAY SENZA RISCIACQUO AD AZIONE IMMEDIATA.

SVOLGE 12 AZIONI IN UN’UNICA APPLICAZIONE

1 – Dona idratazione ed emollienza alla fibra capillare senza appesantire o ungere.
2 – Nutre in profondità il capello prevenendone l’invecchiamento.
3 – Conferisce morbidezza e setosità al tatto.
4 – Migliora la pettinabilità e la scorrevolezza.
5 – Svolge un’azione tonificante e rinforzante.
6 – Elimina l’effetto crespo e protegge dall’umidità.
7 – Ricostruisce la fibra capillare svolgendo un’azione sostantivante e di supporto.
8 – Protegge dal calore di phon, di piastre stiranti e arriccianti.
9 – Aumenta la luminosità e la brillantezza del colore.
10 – Previene e contrasta la formazione delle doppie punte.
11 – Sigilla la cuticola prevenendo la formazione dei nodi.
12 – Svolge un’azione condizionante, districante e disciplinante.

MODO D’USO: Vaporizzare su lunghezze e punte sia su capelli umidi che asciutti.
Distribuire uniformemente e procedere con lo styling desiderato.

Il prodotto contiene l’olio di Argan, il Pantenolo, l’olio di Meadowfoam e la Gomma di Acacia

L’olio di Argan, sostanza preziosa, contiene acido linoleico e vitamina E che hanno la capacità di stimolare le funzioni vitali delle cellule della cute e mantenere l’esatto equilibrio idro-lipidico del capello, molto importante per il vigore e la bellezza.

Il Pantenolo, provitamina B5, fortifica e dona lucentezza ai capelli, idratando e proteggendo il cuoio capelluto

L’olio di Meadowfoam è estratto da una pianta dal fiore a petali bianchi e gialli. L’olio che se ne ricava è utilizzato per donare ai capelli lucentezza, morbidezza, idratazione e una maggior pettinabilità. Dai suoi semi, inoltre, si ricava un estratto dall’azione rigenerante e ristrutturante. Con i suoi acidi grassi a lunga catena ed una configurazione quaternaria unica nel suo genere, l’Olio di Meadowfoam riesce a riparare i capelli danneggiati e proteggerli da trattamenti chimici o fisici, creando un film ultraleggero ma resistente attorno al capello. L’Olio di Meadowfoam prolunga e sostiene la colorazione cosmetica presentando un’efficace ed elevato potere condizionante.

La Gomma di Acacia è una gomma naturale nota anche come Gomma Arabica in quanto estratta da due specie di acacia sub sahariana: Acacia Senegal e Acacia Seyal. Come quasi tutte le gomme e le resine di origine vegetale, è prodotta dalla pianta in seguito a un processo naturale di “gommosi” che si attiva spontaneamente per rimarginare una “ferita” alla propria integrità superficiale. Dalla gomma di acacia per sintesi si ottiene il Collagene di Acacia. Il Collagene di Acacia è una miscela complessa di polisaccaridi e glicoproteine, Calcio, Magnesio, Potassio, Sodio e Mucillagini. Il Collagene di Acacia, grazie alle sue microsfere estremamente elastiche penetra nella fibra del capello conferendo più spessore, corpo e volume.

#12 in 1

# 12 in 1 è un prodotto vegano realizzato nel pieno rispetto della natura e di tutti gli esseri che la abitano e possiede le seguenti caratteristiche:– La totale assenza di ingredienti di derivazione animale.– La totale assenza di additivi di derivazione animale.– La totale assenza di sperimentazione sugli animali dei prodotti e dei loro ingredienti.

# 12 in 1 è un prodotto formulato senza l’utilizzo di Siliconi, Parabeni, Allergeni e Paraffina spesso causa di reazioni allergiche e intolleranze.

#12 in 1

# 12 in 1 è un prodotto vegano realizzato nel pieno rispetto della natura e di tutti gli esseri che la abitano e possiede le seguenti caratteristiche:– La totale assenza di ingredienti di derivazione animale.– La totale assenza di additivi di derivazione animale.– La totale assenza di sperimentazione sugli animali dei prodotti e dei loro ingredienti.

# 12 in 1 è un prodotto formulato senza l’utilizzo di Siliconi, Parabeni, Allergeni e Paraffina spesso causa di reazioni allergiche e intolleranze.

DYNAMIC MOUSSE VOLUME

Krémová, objemová a ochranná pěna pro citlivé vlasy s kondicionérem. Dodává lesk, objem a posiluje jemným a šetrným způsobem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek v lahvičce promíchejte a naneste na ruce potřebné množství přípravku. Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pokračujte v požadované vlasové úpravě.

ROOT SUPPORT

Objemová a vyživující pěna. Delikátní a lehká konzistence. Podporuje i ty nejjemnější vlasy tím, že jim dodává sílu a objem již od vlasových kořínků. Poskytuje hlubokou a dlouhodobou výživu. Snadné a rychlé vysoušení vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek v lahvičce promíchejte a naneste na ruce potřebné množství přípravku. Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pokračujte v požadované vlasové úpravě.

WATER WAX

Modelující vodový vosk s přirozeným účinkem. Ultra lehký vosk k fixaci, česání a ochraně vlasů. Vytváří požadovaný vzhled bez toho, anž by vlasy vysoušel, zamastil nebo zatížil.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikovat dle potřeby na vlhké nebo suché vlasy.

SCULPTING POMADE

Přípravek poskytuje strukturu a tvar účesu se zachováním pružnosti vlasů a možnosti dalších kreativních změn. Ideální pro výjimečně kreativní styly.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Použijte na suché vlasy pro dosažení efektu lesku s mírnou fixací. Pro získání delšího trvání účesu použijte na mokré vlasy.

RUBBER CREAM

Vláknitý krém s ojedinělou texturou, která dokáže vytvořit rozcuchané a energií nabité efekty se středně silnou fixací a zachovanou pružností vlasů. Umožňuje dosáhnout jedinečného výsledku a modernímu outfitu dodat fashion & style.

ZPŮSOB POUŽITÍ: V dlaních rozetřete středně velké množství přípravku, pak dlaněmi energicky zatleskejte. Zjistíte, že se vám vytvořila jemná pavučinová vlákna, která po roztleskání nechte napadat na vlasy a dále tvarujte do konečné formy.

MATTE PASTE

Pasta pro získání matného vzhledu je dokonalá pro tvarování účesu, rozdělování nebo rozcuchávání do pramenů a konečnou úpravu. Má středně silnou tužící schopnost. Obsahuje UV filtr.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Pro dosažení plného objemu textury přípravek nanášejte štětcem ke kořínkům a poté vlasy vysušte. Pro získání speciálních efektů nanášejte na jednotlivé části nebo jen na konečky vlasů.

BES IN BLACK

Černý gel. Zakrývá a fixuje přirozeným způsobem bílé nebo prošedivělé vlasy. Slouží tak k dosažení mladšího vzhledu. Odstraňuje žluté odlesky bez barvení. Vymývá se snadno a nezanechává ve vlasech žádné zbytky.

ZPŮSOB POUŽITÍ: V dlaních propracovat odpovídající množství gelu a rovnoměrně nanést na vlhké nebo suché vlasy a vytvořit požadovaný styling.

CURL ACTIVATOR

Gelový krém s dokonalou schopností vytvarovat přirozeně vlnité vlasy a vlasy po trvalé a ochránit je před dehydratací. Vlasům dodá pružnost a vitalitu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste do dlaní a prsty vtírejte do vlhkých vlasů.

DYNAMIC SUPER HOLDGEL

Extra silná fixace. Díky své extrémní tužící schopnosti umožňuje docílení speciálních efektů a mnohosměrných přesných výsledků účesu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek nanést na vlhké nebo suché vlasy a modelovat dle potřeby.

FIBER FLUID

Pružný a tvárný přípravek s přirozeným účinkem dodávajícím vlasům maximální objem a plnost. Je ideální
pro oživení vlnitých nebo rovných vlasů a jejich ochranu před vlhkostí. Vlasům nabízí maximální texturu se středním stupněm fixace.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Přípravek lze nanášet na vlhké vlasy pro získání maximálního objemu nebo na suché vlasy pro poskytnutí maximální textury.

CUTTING POTION

Přípravek dodávající vlasům jedinečnou odolnost a nabízející maximální přesnost střihu a ochranu ostří. Dále podporuje vysoušení vlasů, aniž by bylo třeba používat další přípravky.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek rozetřete na mokré vlasy tak, aby zůstaly vlhké až do dokončení stříhání. Profesionálním kadeřníkům umožňuje mít jasnou představu o vedených liniích střihu bez dalšího zatěžování vlasů.

DYNAMIC INVISIBLE STRONG

Lak na vlasy je speciálně navržen tak, aby bylo možno dosáhnout požadované vlasové úpravy přirozeným způsobem. MODELUJE, DODÁVÁ NA OBJEMU A FIXUJE každý účes. Rychle zasychá a snadno se odstraňuje několika tahy kartáče.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikovat ze vzdálenosti cca 25 cm.

STRONG HOLD

Přípravek dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální pryskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů se schopností odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání přípravkem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek nastříkejte na suché vlasy, rovnoměrně naneste buď na celou vlasovou část hlavy nebo jen na jednotlivé partie.

STYLING HAIR SPRAY – NO GAS

Ekologický lak. Silná tuživost. Bez plynu. Formulaci pro všechny typy vlasů kterà uspokojuje všechny požadavky: NA TVAROVÁNÍ ÚČESU – DODÁNÍ OBJEMU – FIXACI ỦČESU přirozenỳm způsoben, hebce a dlouhodobě. Rychle se vysouší a snadno se odstraňuje nĕkolika tahy kartáčem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikujte ze vzdàlenosti asi 25 cm.

EXTREME SHINE

Dodá extrémní lesk. Přípravek určený pro suché a opotřebované vlasy zabraňující negativním projevům vlhkosti.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Dokončený účes posprejujte ze vzdálenosti přibližně 30 cm, dodává maximální lesk.

GLOSS THERAPY

Tento produkt obohatí vaše vlasy o vysokou koncentraci lesku, má dvojí účinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Pro dosažení hedvábného hladkého vzhledu rovných vlasů přípravek naneste na vlhké vlasy a vysušte. Pro získání lesklého a lehkého vzhledu naneste jednu dávku přípravku na suché vlasy. Použijete-li přípravek na vlnité vlasy, docílíte přirozené formy kudrlin.

SUPER GLUE

Rychleschnoucí přípravek, který vlasy okamžitě zpevní a má silnou tužící schopnost. Může být používán i se žehličkami na vlasy nebo kulmami pro vytváření stále nových a nových stylů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Vlasy přípravkem posprejujte ze vzdálenosti přibližně 20 cm a nechte uschnout ještě předtím, než přistoupíte k vytváření účesu.

TEXTURZING & VOLUMIZING MOUSSE

Přípravek dodávající vlasům objem a plnost. Extra silně zpevňuje, zlepšuje plnost a vlasy nezatěžuje.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste na mokré vlasy podle jejich množství. Rovnoměrně jej rozetřete a pokračujte s vysoušením. Pokud chcete dosáhnout výrazně mokrého efektu, přípravek naneste na suché vlasy.

FRIZZ CONTROL

Přípravek dodávající vlasům lehkost a lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Díky svému aktivnímu působení proti krepatosti snižuje i statickou elektřinu ve vlasech. Vlasy zjemňuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Vytváří vynikající izolační vrstvu při používání žehličky na vlasy.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Pro dosažení snadnějšího použití kartáče během vysoušení naneste na mokré vlasy. Pro získání zářivého a hedvábného lesku použijte na suché vlasy.

SHAPER GLUE

Gel poslední generace fixuje a vytváří účesy, které si svůj tvar pamatují. Slouží rovněž k vytváření nestandardních a extrémně kreativních outfitů. Zaručuje dokonalé oddělení jednotlivých pramenů, prodlužuje trvání účesu v čase a dodává efekt mokrých vlasů s extrémně silnou fixací.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste na suché nebo mokré vlasy a vytvořte účes vyfénováním nebo přirozeným uschnutím.

STYLING HAIR SPRAY – NO GAS

Ekologický lak. Silná tuživost. Bez plynu. Formulaci pro všechny typy vlasů kterà uspokojuje všechny požadavky: NA TVAROVÁNÍ ÚČESU – DODÁNÍ OBJEMU – FIXACI ỦČESU přirozenỳm způsoben, hebce a dlouhodobě. Rychle se vysouší a snadno se odstraňuje nĕkolika tahy kartáčem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikujte ze vzdàlenosti asi 25 cm.

#12 in 1

HYDRATAČNÍ BEZOPLACHOVÁ MASKA NA VLASY VE SPREJI S OKAMŽITÝM
ÚČINKEM

ZPŮSOB POUŽITÍ: Nastříkejte na délky a konečky, jak na mokré, tak i na suché vlasy.
Produkt rozdělte rovnoměrně a pokračujte v úpravě vlasů do požadovaném stylu.

WATER WAX

Modelující vodový vosk s přirozeným účinkem. Ultra lehký vosk k fixaci, česání a ochraně vlasů. Vytváří požadovaný vzhled bez toho, anž by vlasy vysoušel, zamastil nebo zatížil.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikovat dle potřeby na vlhké nebo suché vlasy.

SCULPTING POMADE

Přípravek poskytuje strukturu a tvar účesu se zachováním pružnosti vlasů a možnosti dalších kreativních změn. Ideální pro výjimečně kreativní styly.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Použijte na suché vlasy pro dosažení efektu lesku s mírnou fixací. Pro získání delšího trvání účesu použijte na mokré vlasy.

RUBBER CREAM

Vláknitý krém s ojedinělou texturou, která dokáže vytvořit rozcuchané a energií nabité efekty se středně silnou fixací a zachovanou pružností vlasů. Umožňuje dosáhnout jedinečného výsledku a modernímu outfitu dodat fashion & style.

ZPŮSOB POUŽITÍ: V dlaních rozetřete středně velké množství přípravku, pak dlaněmi energicky zatleskejte. Zjistíte, že se vám vytvořila jemná pavučinová vlákna, která po roztleskání nechte napadat na vlasy a dále tvarujte do konečné formy.

MATTE PASTE

Pasta pro získání matného vzhledu je dokonalá pro tvarování účesu, rozdělování nebo rozcuchávání do pramenů a konečnou úpravu. Má středně silnou tužící schopnost. Obsahuje UV filtr.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Pro dosažení plného objemu textury přípravek nanášejte štětcem ke kořínkům a poté vlasy vysušte. Pro získání speciálních efektů nanášejte na jednotlivé části nebo jen na konečky vlasů.

DYNAMIC MOUSSE VOLUME

Krémová, objemová a ochranná pěna pro citlivé vlasy s kondicionérem. Dodává lesk, objem a posiluje jemným a šetrným způsobem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek v lahvičce promíchejte a naneste na ruce potřebné množství přípravku. Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pokračujte v požadované vlasové úpravě.

ROOT SUPPORT

Objemová a vyživující pěna. Delikátní a lehká konzistence. Podporuje i ty nejjemnější vlasy tím, že jim dodává sílu a objem již od vlasových kořínků. Poskytuje hlubokou a dlouhodobou výživu. Snadné a rychlé vysoušení vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek v lahvičce promíchejte a naneste na ruce potřebné množství přípravku. Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pokračujte v požadované vlasové úpravě.

BES IN BLACK

Černý gel. Zakrývá a fixuje přirozeným způsobem bílé nebo prošedivělé vlasy. Slouží tak k dosažení mladšího vzhledu. Odstraňuje žluté odlesky bez barvení. Vymývá se snadno a nezanechává ve vlasech žádné zbytky.

ZPŮSOB POUŽITÍ: V dlaních propracovat odpovídající množství gelu a rovnoměrně nanést na vlhké nebo suché vlasy a vytvořit požadovaný styling.

CURL ACTIVATOR

Gelový krém s dokonalou schopností vytvarovat přirozeně vlnité vlasy a vlasy po trvalé a ochránit je před dehydratací. Vlasům dodá pružnost a vitalitu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste do dlaní a prsty vtírejte do vlhkých vlasů.

DYNAMIC SUPER HOLDGEL

Extra silná fixace. Díky své extrémní tužící schopnosti umožňuje docílení speciálních efektů a mnohosměrných přesných výsledků účesu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek nanést na vlhké nebo suché vlasy a modelovat dle potřeby.

FIBER FLUID

Pružný a tvárný přípravek s přirozeným účinkem dodávajícím vlasům maximální objem a plnost. Je ideální
pro oživení vlnitých nebo rovných vlasů a jejich ochranu před vlhkostí. Vlasům nabízí maximální texturu se středním stupněm fixace.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Přípravek lze nanášet na vlhké vlasy pro získání maximálního objemu nebo na suché vlasy pro poskytnutí maximální textury.

CUTTING POTION

Přípravek dodávající vlasům jedinečnou odolnost a nabízející maximální přesnost střihu a ochranu ostří. Dále podporuje vysoušení vlasů, aniž by bylo třeba používat další přípravky.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek rozetřete na mokré vlasy tak, aby zůstaly vlhké až do dokončení stříhání. Profesionálním kadeřníkům umožňuje mít jasnou představu o vedených liniích střihu bez dalšího zatěžování vlasů.

DYNAMIC INVISIBLE STRONG

Lak na vlasy je speciálně navržen tak, aby bylo možno dosáhnout požadované vlasové úpravy přirozeným způsobem. MODELUJE, DODÁVÁ NA OBJEMU A FIXUJE každý účes. Rychle zasychá a snadno se odstraňuje několika tahy kartáče.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikovat ze vzdálenosti cca 25 cm.

STRONG HOLD

Přípravek dodává účesům tvar a vlasům pružnost, aniž by je zatěžoval. Speciální pryskyřice vytváří silnou a dlouhotrvající fixaci vhodnou pro všechny typy vlasů se schopností odolávat vlhkosti. Pohodlný rozprašovač umožňuje zpřesnit nanášení a snížit plýtvání přípravkem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek nastříkejte na suché vlasy, rovnoměrně naneste buď na celou vlasovou část hlavy nebo jen na jednotlivé partie.

STYLING HAIR SPRAY

Definuje a fixuje účes flexibilním způsobem, nezatěžuje vlasy. Zaručuje velmi silnou tuživost po dlouhou dobu. Je odolný vůči vlhkosti a vhodný pro všechny tipy vlasů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek nastříkejte na suché vlasy, rovnoměrně naneste buď na celou vlasovou část hlavy nebo jen na jednotlivé partie.

EXTREME SHINE

Dodá extrémní lesk. Přípravek určený pro suché a opotřebované vlasy zabraňující negativním projevům vlhkosti.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Dokončený účes posprejujte ze vzdálenosti přibližně 30 cm, dodává maximální lesk.

GLOSS THERAPY

Tento produkt obohatí vaše vlasy o vysokou koncentraci lesku, má dvojí účinek.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Pro dosažení hedvábného hladkého vzhledu rovných vlasů přípravek naneste na vlhké vlasy a vysušte. Pro získání lesklého a lehkého vzhledu naneste jednu dávku přípravku na suché vlasy. Použijete-li přípravek na vlnité vlasy, docílíte přirozené formy kudrlin.

SUPER GLUE

Rychleschnoucí přípravek, který vlasy okamžitě zpevní a má silnou tužící schopnost. Může být používán i se žehličkami na vlasy nebo kulmami pro vytváření stále nových a nových stylů.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Vlasy přípravkem posprejujte ze vzdálenosti přibližně 20 cm a nechte uschnout ještě předtím, než přistoupíte k vytváření účesu.

TEXTURZING & VOLUMIZING MOUSSE

Přípravek dodávající vlasům objem a plnost. Extra silně zpevňuje, zlepšuje plnost a vlasy nezatěžuje.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste na mokré vlasy podle jejich množství. Rovnoměrně jej rozetřete a pokračujte s vysoušením. Pokud chcete dosáhnout výrazně mokrého efektu, přípravek naneste na suché vlasy.

FRIZZ CONTROL

Přípravek dodávající vlasům lehkost a lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Díky svému aktivnímu působení proti krepatosti snižuje i statickou elektřinu ve vlasech. Vlasy zjemňuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Vytváří vynikající izolační vrstvu při používání žehličky na vlasy.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Jedná se o přípravek s dvojím účinkem. Pro dosažení snadnějšího použití kartáče během vysoušení naneste na mokré vlasy. Pro získání zářivého a hedvábného lesku použijte na suché vlasy.

SHAPER GLUE

Gel poslední generace fixuje a vytváří účesy, které si svůj tvar pamatují. Slouží rovněž k vytváření nestandardních a extrémně kreativních outfitů. Zaručuje dokonalé oddělení jednotlivých pramenů, prodlužuje trvání účesu v čase a dodává efekt mokrých vlasů s extrémně silnou fixací.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přípravek naneste na suché nebo mokré vlasy a vytvořte účes vyfénováním nebo přirozeným uschnutím.

STYLING HAIR SPRAY – NO GAS

Ekologický lak. Silná tuživost. Bez plynu. Formulaci pro všechny typy vlasů kterà uspokojuje všechny požadavky: NA TVAROVÁNÍ ÚČESU – DODÁNÍ OBJEMU – FIXACI ỦČESU přirozenỳm způsoben, hebce a dlouhodobě. Rychle se vysouší a snadno se odstraňuje nĕkolika tahy kartáčem.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Aplikujte ze vzdàlenosti asi 25 cm.

#12 in 1

HYDRATAČNÍ BEZOPLACHOVÁ MASKA NA VLASY VE SPREJI S OKAMŽITÝM
ÚČINKEM

ZPŮSOB POUŽITÍ: Nastříkejte na délky a konečky, jak na mokré, tak i na suché vlasy.
Produkt rozdělte rovnoměrně a pokračujte v úpravě vlasů do požadovaném stylu.

LEGENDA

H V S W D
TENUTA VOLUME LUNCENTEZZA BAGNATO ASCIUTTO