1. Vlas ihned po nabarvení.
  2. Vlas ihned po nabarvení a po použití výrobků Colour Lock

Průřez vlasem

  1. Melanin: zrnité pigmenty a rozptýlené pigmenty
  2. Vlasová kůra
  3. Vlasová dřeň
  4. Buňečné jádro
  5. Mikrovlákna a mikrovlákna
  6. Kutikula

Jak funguje proces barvení

  1. V první zásadité části procesu se otevírají vlasové šupiny.
  2. Barvící pigment vstupuje do vláken a do vlasové kůry, kde se na sebe vzájemně působí s melaninem a formuje se výsledná barva

A : Bezoxidac-ní barvení
B : Oxidac-ní barvení

PURIFYING

Čistící šampon, jehož velmi jemná čistící báze bez sulfátů umožňuje odstranit všechny zbytky působení oxidace, chlóru a tvrdých minerálů, které v největší míře zapříčiňují vyblednutí barvy vlasů. Speciální filtry UVA a UVB omezují oxidaci barvy vlasů, vyvolanou slunečními paprsky.

AMPHOTEN

BES Anfoterní šampon přímo určený pro barvené vlasy a citlivou pokožku. Jemný čistící účinek nemění fyziologickou rovnováhu pokožky a vlasu. Čistící účinek respektuje přítomné barvící pigmenty a tím umožňuje delší trvanlivost barvy a tónu.

EMULSIONE D

Přestavuje kyselino – kationové složení, které zbavuje vlasy zásaditého pH a působí také jako kondicionér, vlasy se lehce rozčesají. Emulze je určená k použití po chemickém ošetření vlasů (barvení, trvalá, odbarvení). Okamžitě neutralizuje pH do přirozených podmínek a tím navrací vlasům lesk, jemnost a větší pevnost.

MAXIMUM

Maximum Moisture je vlasový kondicionér zajišťující trvanlivost barvy. Jeho formule obsahuje nový kopolymér rostlinného původu, získaný z bílkoviny pšenice. Po proniknutí mezi šupinky kutikuly vlasu vytvoří komplexní polymerickou strukturu, která zpevní povrch kutikuly. Šupinky vlasu jsou dobře uzavřeny a zpevněny a barvící pigment, se v něm déle udrží. Výrobek obsahuje mátu peprnou, která kromě příjemného pocitu svěžesti na pokožce, zpevňuje vlasy a dodává jim lesk.

MIDOPLA

Midopla je přípravek určený na okamžitou rekonstrukci vlasů. Používá se hlavně na vlasy
suché, chemicky ošetřené (barvení, trvalá, odbarvení). Pomocí sojových proteinů navrací vlasům vitalitu, pevnost a lesk a umožní snadné rozčesání.

PROTEIN-FIXX

Výrobek protein-fixx je určený k pohodlné a rychlé rekonstrukci vlasů. Ošetřuje vlasy, které jsou narušeny atmosférickými vlivy nebo vlivem častých chemických ošetření. Je bohatý na hydrolizovaný keratin, který má velkou schopnost rekonstruovat vlas. Dále obsahuje rostlinné proteiny, které hydratují a ochraňují strukturu vlasů, usnadňují rozčesávání a dodávají vlasům lesk.