PROFIL SPOLEČNOSTI

Bes Beauty & Science je značka, pod kterou se společnost COSMEC s.r.l. uvedla na profesionální trh vlasových přípravků.

COSMEC s.r.o. se zrodila v roce 1964. V současné době se chlubí dlouholetými zkušenostmi v sektoru přípravků péče o vlasy načerpanými během svého působení na trhu. Sídlo společnosti je v San Zenone al Lambro, v blízkosti Milána. Firma se rozkládá na ploše přibližně 29.000 m², ze kterých je 18.500 m² krytých. Ve firmě jsou umístěny: kanceláře, výroba, balící prostory, surovinový sklad, skladovací prostory zhotovených produktů, laboratoř kontroly kvality, prostory určené k výzkumu a vývoji, školící centrum. Značka Bes Beauty & Science má v současné době své zastoupení v 81 zemích světa, kde se opírá o pevnou distribuční síť, která zajišťuje přesný a dokonalý servis. Nicméně potenciál firmy se soustřeďuje na její další vývoj a klade si za cíl získávat nové obchodní trhy a zabezpečovat další podnikatelské záměry. V ohnisku strategie rozvoje firmy je určení výhradních, národních i mezinárodních distributorů a poté s těmito rozšiřovat prodejní sítě.
Hlavním úkolem společnosti je identifikovat se s různou skutečností trhů, se kterými firma bude v budoucnu spolupracovat. Jejím konečným cílem je dosáhnout takových podílů na těchto trzích, které by ji mohly neustále posouvat do ještě větších a významnějších rozměrů. Bes Beauty & Science, kromě zajišťování široké distribuce, nabízí navíc svým zákazníkům informační podporu (technické semináře, workshopy), vzdělávací podporu (akademické kurzy) a propagaci. Ve školícím středisku, které přiléhá k výrobnímu závodu, tým stylistů kadeřníků s vysokou akademickou zkušeností organizuje kurzy s různým zaměřením. Kurzy se týkají barvení, odbarvování, trvalé, stylingu a samozřejmě střihu vlasů. Díky technologicky vyspělým přístrojům na úseku přípravy produktů a díky dobré automatizaci strojního zařízení ve stadiu balení výrobků, je zajištěn výrobní cyklus s výrazně zkráceným časem realizace. Cosmec s.r.o. proto, aby mohla ručit za vysokou kvalitu výrobků, provádí přísné testy a dává ke kontrole celou svou škálu produktů.
Tato škála produktů má velmi široký rozsah, který zahrnuje různé série barev, odbarvovačů, oxidantů, trvalých, neutralizačních preparátů, šamponů, finálních přípravků na vlasy, produktů určených k jejich zvláštnímu ošetření a péči.

VYROBIT

BES HI-FI HAIR COLOR