CO JE CHAINPLEX

Chainplex je nová ochranná kúra a rekonstrukce vlasového vlákna pro ty, kteří chtějí mít zdravé vlasy s přirozeným a
zářivým vzhledem, aniž by byla obětována krása barvy vlasů a rozmanitých forem v jejich pohybu. Zkušenosti a nadšení italských výzkumných laboratoří BES stimulované touhou po inovaci, dala podnět k vytvoření nové a pokročilé technologie, která využívá některé z nejzákladnějších jednoduchých prvků přírody pro celkovou obnovu vlasového vlákna.

STARTER KIT 100 ml

1 pc. 1 CHAIN REBUILDER
2 pcs. 2 CHAIN STABILIZER

HAIR SALON KIT 500 ml

1 pc. 1 CHAIN REBUILDER
2 pcs. 2 CHAIN STABILIZER

HAIR SALON USE 1000 ml

1 CHAIN REBUILDER
2 CHAIN STABILIZER

HOME USE 100 ml

3 HAIR IMPROVER

Natural technology for your hair

Přírodní technologie Chainplexu se skládá ze dvou prvků určených k službám ošetření vlasů v salonu, a z produktu, který umožňuje koncovému uživateli pokračovat v kúře doma.

CO NEOBSAHUJE CHAINPLEX

ISOTHIAZOLINONE | PARABENY | KONZERVAČNÍ LÁTKY SKUPINY FORMALDEHYDU | SÍRANY | SLOŽKY IVOČIŠNÉHO PŮVODU | UMĚLÁ BARVIVA

Přirozená technologie

Během běžných kadeřnických technických zákroků jako je změna barvy, oxidační barvení, trvalá ondulace nebo ošetření
vlasů narovnáváním, vlasy podstupují fyzickou změnu, která způsobuje otevření kutikulárních šupin a vystavují tak jejich nejvnitřnější část, kůru, na v nich obsažené přítomné látky. Například v případě barvení je tímto jevem umožněno pronikání pigmentů do vlasového vlákna. Přírodní technologie přípravku CHAINPLEX využívá schopnosti otevírání vnějších kutikulárních šupin, čímž je zajištěn vstup jeho účinných látek do vlasu.

SÍLA PRODUKTU CHAINPLEX

Síla a úspěch Chainplexu závisí na obsahu složek aminokyselin, které obsahuje. Vhodně zvolené a vybrané představují nejjednodušší prvky keratinu, hlavní složku vlasů. Díky nízké molekulové hmotnosti, snížené sterické zátěže produktu a kvartérním sloučeninám, které jsou koordinovány, mohou tyto specifické aminokyseliny proniknout do vlasového vlákna a úspěšně se slučovat do keratinového řetězce. Složky aminokyselin nahrazují poškozené aminokyseliny nebo ty ztracené v důsledku neustálého chemického nebo mechanického namáhání, kterým jsou vlasy neustále vystavovány. Keratinová struktura vlasů je tím způsobem PŘIROZENĚ rekonstruována.

CHAINPLEX N. 1
CHAIN REBUILDER

Kvartérní sloučenina působí proti elektrostatickému odpuzování sil, je nositelem aminokyselin a uvolňuje je ve vhodnou dobu. Chainplex poskytuje dvojnásobnou záruku, protože působí jak na kutikulární vrstvu, nejpovrchnější část vlasů, tak na vrstvu nejvnitřnější v kortikální úrovni.

CHAINPLEX N. 2
CHAIN STABILIZER

Uplatnění Chainplexu č. 2 – Chain Stabilizer umožňuje keratinovým molekulám kutikuly dostávat stejnou kúru. Napomáhá
uzavírání vlasových šupin a tím uzavírá vlasy, chrání je a posiluje.

Tím, že Chainplex působí zcela přirozeným způsobem, neohrožuje žádným způsobem výsledek zvoleného technického zpracování vlasové úpravy, a to ani po několika jejich následných opakováních. Spojení, které se formuje mezi aminokyselinami, jež tvoří keratinové molekuly, jsou naprosto přírodní a v žádném případě nejsou syntetické a z tohoto důvodu nemění žádným způsobem působení dalších procedur s barvícími a odbarvovacími prostředky. Vlasy mohou přijmout všechny barvy, odstíny a žádané tvary pokaždé, kdy si to budete přát. Při používání přípravku Chainplex č. 1 – Chain Rebuilder nahrazuje poškozené aminokyseliny a nahradí ty, které se vytratily po kadeřnických technických úpravách. Pomáhá zcela přirozeným způsobem obnovit dříve narušené disulfidové vazby. Vlasy se budou jevit vitálnější, energické a jasné.

při technickém zpracování

léčba CHAINPLEX

BAREVNÉ ZMĚNY A ZESVĚTLENÍ VLASŮ

ÚPRAVA VLASŮ BARVENÍM: v kombinaci se směsí složené z barvy a oxidantu, Chainplex č. 1 – Chain
Rebuilder oživí poškozené vlasy a obnoví je do hloubky. Chainplex č. 2 – Chain Stabilizer aplikovaný po barvení oxidační barvou, stabilizuje a zesiluje rekonstrukční schopnost. Rekonstrukce obnovuje vnější kutikulu a probíhá do hloubky.

ÚPRAVA VLASŮ ODBARVOVÁNÍM: v kombinaci se směsí odbarvovače a oxidantu, Chainplex č. 1 – Chain Rebuilder opravuje vlasy a omezuje škody způsobené úpravou vlasů odbarvováním. Chainplex č. 2 – Chain Stabilizer, aplikovaný po odbarvování, posiluje dříve vytvořené vazby v části kortexu vlasů, obnovuje její povrchní část a dodává vlasům zdravý lesk a vzhled.

ZMĚNA VZHLEDU VLASŮ

TRVALÁ ONDULACE: po nanesení tekuté složky sloužící ke zvlnění vlasů na natáčky vmíchat do příslušného dávkovače Chainplex č. 1 – Chain Rebuilder s neutralizačním prostředkem. Nanést směs na natáčky a nechat působit uvedenou dobu. Pokračovat aplikováním neutralizačního přípravku. Po odstranění natáček nanést znovu předem připravenou směs na všechny vlasy.

ROVNACÍ VLASOVÉ PROCEDURY: Po použití přípravku určeného k vyhlazení vlasů dle doporučení vmíchat do příslušného dávkovače Chainplex č. 1 – Chain Rebuilder s neutralizačním prostředkem. Nanést směs na všechny vlasy a nechat působit uvedenou dobu. Aplikovat samotný neutralizační přípravek. Učesat vlasy a pokračovat nanesením předem připravené směsi.

CHAINPLEX n. 3 – HAIR IMPROVER

Představuje prvek přípravku Chainplex určený konečnému zákazníkovi pro jeho možnost pokračovat doma stejným způsobem kúry, která byla zahájena v salonu. Obsahuje stejné účinné složky vyskytující se v produktech Chainplex, ale jeho formulace byla dále obohacena četnými přírodními látkami. Výzkumníci BES chtěli, aby CHAINPLEX č. 3 – Hair Improver měl: vysokou účinnost, snadné použití, stejný výkon jako profesionální produkty. Aplikovaný doma pomáhá udržovat integritu kapilárního vlákna a posiluje celkové působení přirodní technologie Chainplex.

před zahájením léčby

po ošetření