Jedná se o multifunkční barvu umožňující 100% univerzální použití při poskytování služeb barvení vlasů v kadeřnickém salónu.
Jedná se o permanentní barvu, tedy o produkt, který, jak říká jeho definice, definitivním způsobem mění přírodní barvu vlasů.
Permanentní barvy nebo oxidační barvy jsou vyráběny na bázi různých barevných pigmentů vybraných podle barevných nuancí, kterých hodláme dosáhnout.

ZERO PPD
Mezi složkami přípravku REGAL ZERO není PPD (parafenylendiamin), ale moderní barevné pigmenty, které ve své správné kombinaci plně nahrazují PPD, jenž je v některých případech odpovědný za alergické reakce.

BEZ ČPAVKU

Barevné pigmenty podléhají oxidačnímu procesu a jsou přeměňovány na složitější molekuly barev. Tato oxidační reakce se mění a závisí na mnoha faktorech, zejména na alkalitě bazických složek. U přípravku REGAL ZERO se nezvyšuje jeho zásaditost čpavkem, díky čemuž můžeme provádět parfémované kosmetické barvení, které dokáže vytvořit vyváženou koncentraci a oxidaci barevných pigmentů ve vnitřní struktuře vlasů.
Tyto pigmenty jsou obsaženy v nosném základu, který po rozředění s developerem při správném poměru vytváří emulzi, která se snadno nanáší a roztírá do vlasů, což je důležité pro dosažení dokonalého výsledek.

5 ČERVENÝCH PLODŮ

JAHODA / MALINA / GRANÁTOVÉ JABLKO / TŘEŠEŇ / BORŮVKA

Pro péči o vlasy byly vhodným způsobem vybrány jako složky přípravku REGAL ZERO výtažky z 5 červených plodů: JAHODY, MALINY, GRANÁTOVÉHO JABLKA, TŘEŠNĚ a BORŮVKY.
Rostlinné výtažky jsou přírodními látkami a zdrojem zdraví, krásy a duševní a fyzické pohody.

 • JAHODA je přírodní antioxidant schopný neutralizovat volné radikály. Z 90 % se skládá z vody a zbytek tvoří speciální enzymy, které napomáhají spustit metabolismus tuků a buněčnou obnovu.
 • MALINA je úžasným zdrojem minerálních solí, např. draslíku, fosforu, železa, hořčíku, sodíku, zinku, manganu, mědi, vápníku a vitamínů: A, B1, B2, B3, B5, C, E, K a J. Ty všechny jsou přírodními látkami vynikajícími při obnově a posílení organismu.
 • GRANÁTOVÉ JABLKO má jako jahoda výrazný antioxidační a antibakteriální účinek.
 • TŘEŠEŇ je velice bohatá na proteiny a cukry, nabízí výběr organických kyselin důležitých pro rovnováhu kyselin a zásad v těle a působí revitalizačně.
 • BORŮVKA je bohatá na antokyany a polyfenoly, které působí zklidňujícím účinkem na jemnou a citlivou pokožku náchylnou k zarudnutí.

5 PŘÍRODNÍCH LÁTEK

KAŠMÍR / OLEJNÉ SEMÍNKO / VČELÍ VOSK / SÓJA / HEDVÁBÍ

 • KAŠMÍR – vzhledem k tomu, že je složen zejména z KERATINU, má revitalizační účinek a posiluje a obnovuje strukturu vlasů. Je-li obohacen o VITAMÍN E a PANTENOL, vlasy ještě více zjemňuje a rozjasňuje.
 • OLEJNÉ SEMÍNKO – obsahuje významný podíl mastných kyselin omega 3, které mají výrazné antioxidační schopnosti. Proteiny, lipidy, kyselina linoleová, vláknina a lignany mají emulgační účinek na vlasy, kterým dodávají zejména hebkost a lesk.
 • VČELÍ VOSK – je přírodním zahušťovadlem a zásadní pro snadné rozčesání, hebkost a krásu vlasů.
 • SÓJA – je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, které zlepšují pružnost jak vlasové pokožky tak vlasů.
 • HEDVÁBÍ – obsahuje 2 důležité PROTEINY: FIBROIN a SERICIN. Speciální funkcí těchto proteinů je vytvářet chemické vazby s vlasovým keratinem a vytvářet tak ochrannou bariéru, která má díky svému molekulárnímu složení i vysoce hydratační, omlazující a zklidňující účinky. Vlasy tak získávají uhlazený a hedvábný vzhled.

5 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

MĚSÍČEK / JOJOBA / RÝŽE / KOKOS / MANDLE

Vzájemné působení esenciálních olejů z: MĚSÍČKU, JOJOBY, RÝŽE, KOKOSU a MANDLÍ má v přípravku REGAL ZERO velice důležitý úkol, tj. udržovat nosnou složku dokonale emulzní a na správné hodnotě HLB (hydrolipid balance), která je základním faktorem pro usnadnění rozptylování a přenosu barevných pigmentů do vnitřní struktury vlasů. Konečným výsledkem tohoto akčního mechanizmu je stejnoměrně obarvený vlas s dokonalým leskem od kořene po špičku. Dále triterpeny, fytosteroly, flavonoidy obsažené v měsíčkovém oleji se svou emulgační a obrannou funkcí chrání vlasovou pokožku při aplikaci přípravku. Nenasycené kyseliny a zásady jojobového oleje vytvářejí na vlasu ochranný film proti slunečnímu záření. Arginin rýžového oleje, který je přírodní aminokyselinou příbuznou svým složením vlasovému keratinu, znovu nastoluje rovnováhu vlasů poškozených oxidačními procesy při barvení. Kyselina laurová, olejová, linoleová a palmitová obsažené v kokosovém oleji vlasům dodávají na bohatosti. Naopak sacharidy, proteiny a minerální soli obsažené v mandlovém oleji plní emulgační, zjemňující, zklidňující a vyživující funkci a jsou vynikajícími látkami pro regeneraci vyhaslých a roztřepených vlasů.

5 AKTIVAČNÍCH SYSTÉMŮ

V procesech barvení a zejména permanentního barvení velice důležitou funkci plní oxidační a aktivační činidla. REGAL ZERO je špičkovým multifunkčním přípravkem, jelikož za použití 5 vhodným způsobem mezi sebou vybraných AKTIVAČNÍCH SYSTÉMŮ lze dosáhnout výsledků 100% splňujících náročné požadavky současného a budoucího trhu a módy. Těchto 5 aktivačních systémů působí v harmonickém souznění s barevnými pigmenty a plní 5 různých funkcí.

 • BALANCE ACTIVATOR 20 VOL. 6% Pro vyvážené krytí, zesvětlení a ukládání pigmentu.
 • HIGH LIGHT ACTIVATOR 30 VOL. 9% Pro zesvětlení a zvýraznění třpytivého lesku za dodržení barevné tonality.
 • ULTRA LIGHT ACTIVATOR 40 VOL. 12% Pro ultra zesvětlení, neutralizování a posílení lesku.

Kromě těchto tří prvotních funkcí dosažených při permanentním barvení přípravek REGAL ZERO plní ještě další dvě funkce: retuš a lesk.

 • MASK ACTIVATOR 5 VOL. 1,5% Pro jednolité zaretušování estetických nedokonalostí šedivých vlasů a dodání lesku. Je ideální pro pánské barvení a dočasné barvení.
 • SHADE ACTIVATOR 10 VOL. 3% Pro zintenzivnění lesku a barvy za současně dokonalého působení při provádění techniky tón v tónu a zaručení stability a krytí barvy.

5 VÝHOD SLOŽENÍ

Výsledky, kterých přípravkem REGAL ZERO dosáhnete, jsou skutečně překvapující:

 1. Přírodní dojem: barva na vlasech působí uceleně a vlasy jsou jemné na dotyk, jako by se jednalo o přírodní vlasy.
 2. Udržení barvy: barva na vlasech drží i po několika mytích.
 3. Stabilita barvy: barva zůstává na vlasech v nezměněném stavu bez nechtěných změn tónu.
 4. Jednolitost barvy: barva zůstává na vlasech jednolitá od kořínků až po špičky; vlasy jsou stále hedvábné a lesklé.
 5. Dokonalý lesk

5 TECHNIK APLIKACE

 1. BASE MAKE-UP TECHNIQUE: Hra světel a stínů (šerosvitu) pro změnu objemu
 2. LAYER TECHNIQUE: Střídání barev v souběžných vrstvách s přidáním linek
 3. GRADUATION TECHNIQUE: Použití 1 nebo 2 barev při zvyšování nebo snižování barevné a tónové gradace
 4. PROGRESSIVE TECHNIQUE: Postupné zvyšování nebo snižování barevné tonality
 5. COMBINATION TECHNIQUE: Kombinace technik a barev ve vzájemné harmonii a kontrastu