BES Solaire

BES SOLAIRE Nová řada v péči o vlasy. Vyvinuta pro ochranu,výživu a obnovu vlasu, vystavenému slunečnímu záření, mořské vodě, soli,chlóru a nepříznivému počasí. Výrobky Bes Solaire však svým lehkým a příjemným složením nejsou určeny pouze při pobytu u moře,ale i při sportovnich aktivitách či při koupání v bazénech. Hydratují a vyživují vlas,ať už barvený nebo přírodní. Tato nová řada se skládá ze tří produktů,které vašim vlasům navrací přirozenou krásu, lesk a třpyt.

ŠKODLIVÉ FAKTORY

SLUNCE
Sluneční paprsky vyvolávají silný oxidační stres po celém vlasu, od vlasového folikulu až po konečky vlasů, což ho činí sušším, křehčím a lámavějším. UV paprsky působí na vlasy se srovnatelným mechani-smem (ikdyž v menší míře) s volnými radikály peroxidem vodíku, což způsobuje progresivní ztrátu barvy a lesku. K tomuto jevu dochází také u přirodních vlasů.

SŮL
Sůl, přítomna ve vysokých koncentracích, jak v mořské vodě, tak v mořském vzduchu, může být velmi škodlivá pro vlasy, protože je schopná dehydratovat vlasové vlákno, což je činí suchými a slabými.

CHLOR
Chlor působí negativně na vlasy tím, že redukuje jejich přirozený hy-drolipidický film, což je činí citlivějšími na vnější vlivy a činí je suchými, křehkými a matnými. Chlor, který se usazuje na vlasech má také ten-denci otevírat kutikulární šupiny podporující vstup volných radikálů, které rychleji degradují kosmetickou barvu vlasu a zároveň podporují uvolňování barvicích pigmentů z vnitřku vlasového vlákna.

Parah Sea Bag

in jute – effect polyester with external case. Dimensions:
– Bag: 35 x 14,5 x 49 cm
– Case: 18 x 11 x 1 cm

Beach Towel

70 cm x 160 cm in 100% cotton

Sun Glasses

in 4 different models with a modern and attractive design each with its own case.

Sun Care Shampoo

Sun Care Shampoo je ultrajemný, svým složením šetrný i k vlasům zatíženým častým mytím. Obnovuje vlas ve smyslu hydratace,kterou ztrácíme pobytem na slunci,u moře,v chlorované vodě i ve větru.

Obsahuje:

 • Olej z malinových semen
 • Arganový olej
 • Vitamin A-E-F

Summer Hair Mask

Summer Hair Mask je vysoce účinná maska. Vyživuje a hydratuje vlas. Její aplikace je velice snadná. Maska proniká hluboko do vlasového vlákna,kde stimuluje přirozenou regeneraci a uzavírá roztřepené konečky vlasu. Speciální složení SILIKON FREE, chrání jak kvalitu vlasu,tak i jeho krásu.

Obsahuje:

 • Olej z malinových semen
 • Arganový olej
 • Olivové máslo
 • Kokosový olejl

Hair Protective Sunny Oil

Hair Protective Sunny Oil to MUSÍTE MÍT pro vaše léto! Jeho složení má dvojí účinek. Při aplikaci před pobytem na slunci vytváří tenký ochranný, voděodolný film na vlasech. Izoluje vlasy před slunečními paprsky, před solí a chlórem. Vytváří neviditelný štít, chránící kosmetickou , ale i přírozenou barvu vlasu. Při aplikaci po pobytu na slunci, vlas uhladí a eliminuje efekt krepatých vlasů. Dodává vlasům lesk a třpyt a usnadňuje jejich rozčesávání.

Obsahuje:

 • Wasabi e Melanin
 • Vitamin A, E, F

 • Olej z malinových semen
 • Arganový olej

PLUS

KOKOSOVÝ OLEJ

Olej získaný lisováním bílé masité dužiny uvnitř ořechu, který je přirozeně bohatý na vitamín E a je silným antioxidantem. Obsahuje také kyselinu laurovou, nasycenou mastnou kyselinu, která díky své nízké molekulové hmotnosti a velké schopnosti se sloučit s vlasovými proteiny,schopna proniknout hluboko do vlasových vláken a tím stimulujovat přirozenou regeneraci vlasu.

OLIVOVÉ MÁSLO

Olivové máslo v masce plní trojí funkci:

 • Vyživuje šupiny na povrchu vlasu a tím dodává vlasovému vláknu mastné kyseliny;
 • Působí jako nosič usnadňující pronikání kokosového oleje a oleje z malinových semen do kutikulárních šupin vlasu;
 • Působí jako voděodolný film na povrchu vlasu. Vlasy vypadají zdravější a zářivější;

WASABI E MELANIN

Přírodní kompex melaninu a botanický původ wasabi mají společný cíl a to zabránit ztrátě barvy u vlasů odbarvených, barvených či přírodních. Vlasy vystavené UV paprskům, narušují kosmetickou barvu ve vlasech i přírodní melanin. Superoxid Dismutase je zodpovědný za deaktivaci kyslíkových radikálů vytvořených UV paprsky, zatímco melanin poskytuje hlavní obranný mechanismus proti volným radikálům samotným a dalším škodlivým faktorům,absorbuje je a podporuje jejich eliminaci.

ARGANOVÝ OLEJ

Arganový olej je velice bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, které vytvářejí speciální ochrannou vrstvu na vlasových vláknech, chránící vlasy před stresem vyvolaným slunečními paprsky, dehydratačním působením soli a zabrańuje vyblednutí vlasu působením chlóru. Podporuje pevnost a sílu vlasu, uhlazuje ho a chrání před vznikem roztřepených špiček konečků vlasů.

OLEJ Z MALINOVÝCH SEMEN

Nedávné studie ukázaly, že polyfenoly a kyselina ellogová, přírodní fenolický antioxidant, obsažené v oleji z malinových semen, jsou schopny chránit pokožku a vlasy před ultrafialovým zářením, což poskytuje přirozený ochranný faktor před UV zářením. Působí také jako zvlhčovač a zklidňuje a zabraňuje odpařování vody z povrchové vrstvy pokožky a vlasu a zabraňuje tak jejich dehydrataci.